Windows otomatik onarım menüsüne atıyor

EZMAN01

Hectopat
Yer
Evim
Daha fazla  
Bilgisayara girmeye çalışıyorum, bu çıkıyor ne yapmalıyım?
20210226_134509.jpg

Mikrofunun sesi az geliyor diye equlaizer apo ve peace programını indirdim ondan olabilir mi?

Hayır ama Kaspersky indirmiştim.

Hangi versiyonunu kullandınız? Total Security mi?
Hiç zannetmiyorum yanlış siteden indirmediyseniz, komutlar arasında chkdsk komutuna ne kadar kaldı?

Chkdsk çözüm olmayacak bence ama yine de Denemek'de fayda var emin değilim pek. :D

İlk yazdığım komutta bunu dedi.Eki Görüntüle 896983

Diskpart yaz.

List volume yaz bakalım hard diskin RAW falan olmuş mu bir sıkıntısı var mı görelim.
Bilgisayara girmeye çalışıyorum, bu çıkıyor ne yapmalıyım?
Eki Görüntüle 896959

Sanırım bir çözüm yolu buldum sizin için indirdiğiniz ses arttırma yazılımları sürücülere hasar vermiş olabilir o yüzden sizi buraya atıyordur şöyle yapın.

Gelişmiş seçenekler başlangıç ayarlarına girin ve oradan güvenli modu seçip sistemi yeniden başlatın..

Eğer sisteminiz sorunsuz bir şekilde açılırsa o programları kaldırın.

Son düzenleme:

Alakası yok, DISM rehberimde aşağıdaki kısmı vermiştim.

Online kısmı ise halihazırda çevrimiçi olan bir görüntüyü değiştireceğimizi belirtir. Yani tarama internet üzerinden yapılacağı anlamına gelmez.

O an aktif olan bir imajın üzerinde olacağını belirtir o Online yapısı. Kurtarma menüsündeyken Online yerine Offline yapısını kullanırız, bilgine. :)

O an aktif olan bir imajın üzerinde olacağını belirtir o Online yapısı. Kurtarma menüsündeyken Online yerine Offline yapısını kullanırız, bilgine. :)
Hocam dism.log zaten dism bitince oluşturulan kendi log dosyası değil mi?
Ayrıca /online yerine /offline yazıyoruz bunu anladım peki /cleanup-image değişiyor mu?

Hocam dism.log zaten DISM bitince oluşturulan kendi log dosyası değil mi?
Ayrıca /online yerine /offline yazıyoruz bunu anladım peki /cleanup-image değişiyor mu?

Orada bir sorun yok ama sonuna Source yapısını ekliyoruz. Müsait bir zamanda onu da anlatırım olmadı. 😉

Bende bir kere Soft Bad Sector düzeltmişti diye hatırlıyorum.
Aşağıdaki rehberimde bad sector sorununu da çözmüştüm. Orada o dediğiniz gibi olmuştu.

Son düzenleme:

O an aktif olan bir imajın üzerinde olacağını belirtir o Online yapısı. Kurtarma menüsündeyken Online yerine offline yapısını kullanırız, bilgine. :)

Şimdi sanal makinede denedim bu komutu bu log dosyası oluşturuyor fakat bir işe yaratığı söylenemez yani benim hiç işime yaramadı bu komut. :D

Sanırım sandığım gibi log dosyasını kullanmıyor.
1614440935583.png

Şimdi sanal makinede denedim bu komutu bu log dosyası oluşturuyor fakat bir işe yaratığı söylenemez yani benim hiç işime yaramadı bu komut. :D

Sanırım sandığım gibi log dosyasını kullanmıyor.
Eki Görüntüle 898744
Size sadece offline yazınca çalışıyor demedim ki. Onun farklı olayları var. DISM rehberinin 4. komutu gibi wim üzerinden yükleme yapabiliyoruz mesela. Bu arada evet o kısımlar yanlış log ile alakası yok. 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı