Windows otomatik onarıma hazırlama

erall15

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese yeni yılınız kutlu olsun. Benim şöyle bir sıkıntım var. Windows 10 kullanıyorum normalde bazı oyunlarda da aynı hatayı alıyordum ama en son Epic Games'in kendi uygulamasını açarken yaşadım bu 0xc0000007b hatası. İnternetten videolara baktım ve depends uygulaması ile eksik DLL'leri bulup eksik olanları ekledim sonra yeniden başlattım. Ama iki kez mavi ekran verdi ve sistem geri kurtarılan mı diye bir yazı geldi ben de evet dedim. Ondan sonra otomatik onarıma hazırlanıyor diğerek yaklaşık 2 saatten fazla zaman geçti ben de kapatma düğmesine uzunca basarak kapattım. Sonra tekrar açtığımda yine otomatik onarıma hazırlanıyor yazıyor ve biraz geçince siyah ekranda kalıyor açılmıyor. Güvenli modda açmayı denedim F8 yaparak ama yine otomatik onarıma hazırlanıyor deyip siyah ekranda kaldım. En kötü içindeki dosyalarımı kurtarabilmek. Acaba BIOS'dan sistem geri yükleme yapılabilir mi? Ya da ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı