Windows Phone 8 Ben Kartı

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Ben Kartı, telefonunuzdaki profilinizdir. Ayrıca, sosyal ağlarda gönderi yayımlamak veya hakkınızda kimlerin tweetlediğine hızla bakmak, Facebook Duvarınıza yazmak veya ilgilendiğiniz şeyle ilgili yorum yapmak için de buraya gidersiniz. Başlangıç ekranındaki Ben Kartı Live Tile'ına bir göz atarak, en son güncellemeleri görebilirsiniz.
people-screen-me-card-share.png

Ben Kartını görmek için aşağıdakilerden birini yapın:

• Başlat'ta
    hardware-icon-start-button.png
    Ben öğesine dokunun.
  • Başlat'ta
    hardware-icon-start-button.png
    Kişiler'e
    start-icon-people.png
    dokunun, Tümü'ne hızlı kaydırın ve profil resminize dokunun.
[h=3]Not[/h]Sosyal ağ hesabınız ya da telefonunuzda ayarlı Microsoft hesabınız yoksa, Ben Kartı Kutucuğu Başlangıç Ekranı'nda görünür.

İşte Ben Kartında yapabileceğiniz bazı şeyler:

• Facebook, LinkedIn veya Twitter'da yeni ileti yayımlayabilirsinizBen > Güncelleme Yayımla'ya dokunun, sonra esprili gözlemlerinizi dünyayla paylaşın.
  • Sizinle (veya sizin hakkınızda) kimlerin konuştuğunu görebilirsinizBildirimler'e hızlı kaydırın; bir tweette sizden söz edildiyse, Facebook Duvarınıza yazıldıysa, gönderiniz beğenildiyse veya sizin de yorum yazmış olduğunuz bir gönderiye yorum yazıldıysa, bunu görürsünüz.
  • Giriş yapabilirsiniz – Arkadaşlarınızın nerede olduğunuzu görmelerini sağlamak için Ben >Giriş Yap'a dokunun.
  • Profil resminizi güncelleyebilirsiniz – Telefonunuzdaki, Facebook'taki ve Microsoft hesabınızdaki resminizi aynı anda güncelleyebilirsiniz. Başlamak için Ben Kartınızdaki profil resminize dokunun.
  • Sohbet durumunuzu ayarlayabilirsiniz – Facebook veya Messenger'da sohbete uygun olduğunuz zaman, bunu diğer kişilerin görmesini sağlayın. Ben > Sohbet Durumunu Ayarla'ya dokunun ve durumunuzu seçin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı