Windows Phone Dondu

Kyt

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Dün saat akşam 7 gibi telefondan Facebook uygulamasında geziniyordum. O sırada Whatsapp dan mesaj geldi. Üst kısımdaki bildiri çubuğuna bastım ve telefon dondu. Hiç bir şekilde işlem yapamıyorum. Sadece Facebook'da son kaldığım sayfada aşağı yukarı gezinebiliyor, beğenebiliyorum. Üstteki bildirim öylece kaldı saat hala 19.30 diye gösteriyor. Alttaki kısayol tuşları çalışmamakla beraber, yan taraftaki fotoğraf güç tuşu ve ses tuşları da işlemiyor. Sadece Facebookda son kaldığım yerde bir aşağı bir yukarı hareket edebiliyorum. Bir süre sonra ekran kapandığında şarja takıp yine son kaldığım yer açılıyor. Yani kilit ekranı bile açılmıyor. En kısa sürede cevaplarınızı bekliyorum ve iyi forumlar diliyorum. Not:Temmuz ayında 8.1 sürümüne geçtiğimde bir ara mavi ekran gelmişti. Yaklaşık 4 saat sonra şarja taktığımda ise pil dolmuş ondan sonrada çok büyük problem yaşamamıştım.Düzenleme:Telefon lumia 625 ve Bataryası çıkmıyor

Son düzenleme:
Yardımlarınız için sağolun. Açıklamada da belirttiğim gibi hiç bir tuş işlevini göstermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses artırma ve kilit tuşuna aynı anda on beş saniye boyunca basın. Telefon kendini yeniden başlatacaktır. Olmazsa bilgisayarınıza Windows Phone programını indirin ve telefonunuzu ordan yönetmeye çalışın.

Ses artırma ve kilit tuşuna aynı anda on beş saniye boyunca basın. Telefon kendini yeniden başlatacaktır. Olmazsa bilgisayarınıza Windows Phone programını indirin ve telefonunuzu ordan yönetmeye çalışın.
Şuanda bilgisayarıma o programı yüklemiş bulunmaktayım. Bana nasıl bir yöntem izleyeceğimi anlatabilirseniz size çok müteşekkir kalacağımı belirtmek isterim.

Telefonun şarjının bitip kapanmasını bekle. WP Böyle sorunlu bir işletim sistemi işte... Ablamın telefonun başınada böyle değişik birşey gelmişti.
Windows Phone kolay kolay kasmaz. Afedersin saçma sapan konuşuyorsun. Ben bu mesajı Lumia 1320 kullanıyorum. Ama şarjının bitmesini bekle fikri doğru

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı