Windows Phone Telefon Dondu Kaldı

Yusuf Yıldız

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yakın bir zaman önce l1320 almıştım. Birşeye bakmak için telefonu açtım telefon kilidimi giriyodum birden dondu kaldı. Hiçbir tepki vermiyor. Kapkara ekran acil yardım lazım arkadaşlar ne yapmam gerek ?

Dostum bendede yükleniyor yazısında donup kalmıştı. Ayarlara girerken olmuştu. Alttaki 3 tuş'da çalışmıyordu. Kapatma tuşuna basılı tuttum cevap gelmedi telefondan. Alttaki tuşları dene olmadı kapama tuşuna basılı tut. Pil çıkarılabilir ise çıkar. Bende hiç biri işe yaramamıştı. 2 saat beklemiştim kendiliğinden açıldı telefon. Bu olaydan ve diğer başıma gelen olaylardan sonra Windows Phone'a karşı güvenim çok azaldı.

Arkadaşlar yakın bir zaman önce l1320 almıştım. Birşeye bakmak için telefonu açtım telefon kilidimi giriyodum birden dondu kaldı. Hiçbir tepki vermiyor. Kapkara ekran acil yardım lazım arkadaşlar ne yapmam gerek ?

Arkadaşlar bu tarz durumlarda telefonun pilini sökmeyin yada başka bir şey yapmayın daha beter olur telefon ileride sistem hataları ile karşılaşırsınız hep Nokia Lumialar donunca yapacağınız işler kilit ekranını kapatıp açtığınız tuşa ve ses yükseltme tuşuna basılı tutarak telefonu reset atmak olsun 10/15 sn basılı tutun 2 tuşa telefon resetlenir problemde ortandan kalkar %90 ihtimalle. ;)

Dostum bendede yükleniyor yazısında donup kalmıştı. Ayarlara girerken olmuştu. Alttaki 3 tuş'da çalışmıyordu. Kapatma tuşuna basılı tuttum cevap gelmedi telefondan. Alttaki tuşları dene olmadı kapama tuşuna basılı tut. Pil çıkarılabilir ise çıkar. Bende hiç biri işe yaramamıştı. 2 saat beklemiştim kendiliğinden açıldı telefon. Bu olaydan ve diğer başıma gelen olaylardan sonra Windows Phone'a karşı güvenim çok azaldı.
Kesinlike güvenin azalmasın. Bana göre windows phone işletim sistemli telefonlar en iyi telefonlar. Bu arada sorunum çözüldü açma/kapatma tuşuna biraz basılı tuttum telefon kapandı sonra tekrar açıldı. Asla windows phoneden şaşmam.

beyler wp8 teller en iyisidir. donma kasma yapıyorsa sistem temizliği yapın bunun için temizleme programları storeda mevcut bir kere bende de oldu hafıza kartımda 6 gb resim vardı mecbur birazını silmek zorunda kaldım malum resimler bilgisayarları bile yavaşlatıyor kaldıki 1320 mimi yavaşlatmasın arada olur böyle şeyler diğer işletim sistemleri daha beter ortada fol yok yumurta yok çöküyordu veeee şöyle bi güzelliği var wp8 in hafıza kartını çökme gibi durumlardan koruyor haf kartında bi sorun oluştuğu zaman hemen uyarı verip tarama yapmak istiyor ve eveti seçip tarama yaptığımızda hafıza kartındaki sorunları çözümleyebiliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı