Windows Phone Kullanma Sebebiniz Nedir?

Konu dışı konu ama sorayım. Ürün hepsiburada.com ve hızlıal' da kalmış. Ben oradan bir cihaz alsam kapıda ödeme ile fatura getiriyorlar mı? Ayrıca bu sitelerde garanti nasıl işliyor? Cevaplayan olursa sevinirim :).
Çünkü Lumia 830 alacam Eylül ayında.

Son düzenleme:
Konu dışı konu ama sorayım. Ürün hepsiburada.com ve hızlıal' da kalmış. Ben oradan bir cihaz alsam kapıda ödeme ile fatura getiriyorlar mı? Ayrıca bu sitelerde garanti nasıl işliyor? Cevaplayan olursa sevinirim :).
Çünkü Lumia 830 alacam Eylül ayında.
Fatura getiriyorlar, garantisi 2 yıl Türkiye nin heryerinde işliyor.

Oh şükür cevaplayan oldu teşekkürler :). Bir de şu fiziksel tuşlar bazen zaman geçince basmadığını duydum bir yerden sen de öyle mi?
O sorun arada oluyor bende anlamış değilim. Önceki telefonumda (925) hiç olmamıştı, 830' a geçtim bu sorunla karşılaştım ama galiba yazılımsal donanımsal olsaydı tamamen işemezdi. Örneğin tarayıcıyı kapatıcım ama geri tuşuna basılı tutunca işlemedi hemen Windows tuşuna basıyorum ana menüye dönüyor telefon, ardından direk geri tuşuna basılı tutunca işliyor. Gdr2 güncellemesi geldi geleli fazla karşılaşmadım bu sorunla, karşılaşsam bile fazla sıkıntı etmiyorum.

Söyleyeyim bu arada öyle çok sık olan bir şey değil ayda 3-4 defa oluyor, o olmada gdr2 ile nerdeyse bitti sayılır.

Kutucuklar. Sevimli, canlı, güzel, özelleştirilebilir kutucuklar. Ayrıca dışında Nokia işçiliği var. Kamera desen Pure Wiew ve Zeiss'e kim hayır der ki ? :) Mix Radio var. O da önemli benim için çünkü otobüsle giderken dinliyorum. Şu an elimde G3 var ve onu kullanıyorum. Nasip olursa en kısa sürede Lumia 535, 640 XL veya 830 modellerinden birisini satın alacağım. Ha bu arada söyleyeyim G3'te de WP Launcher kullanıyorum :)

Kutucuklar. Sevimli, canlı, güzel, özelleştirilebilir kutucuklar. Ayrıca dışında Nokia işçiliği var. Kamera desen Pure Wiew ve Zeiss'e kim hayır der ki ? :) Mix Radio var. O da önemli benim için çünkü otobüsle giderken dinliyorum. Şu an elimde G3 var ve onu kullanıyorum. Nasip olursa en kısa sürede Lumia 535, 640 XL veya 830 modellerinden birisini satın alacağım. Ha bu arada söyleyeyim G3'te de WP Launcher kullanıyorum :)

Hangisi acaba ismini yazar mısın? Denerim bende :).

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı