Windows Sabit Disk Sorunu Algıladı Hatası

Ancak çokta aldırış etmemek gerekiyor. Çünkü, genelde windows üzerinden sıcaklık ölçümü yapan programların çok net şeyler söyleyemediğini biliyoruz.
Heralde sadece tek sen biliyorsun bu yanlış düşünceyi. Öyle birşey yok da bildireyim dedim.
Bu sebeple, tekrardan aynı taramayı gerçekleştirip aynı sorun ile karşılaşıyor musun? İlk yaşadığın sorunlar tekrardan karşına çıkıyor mu?
Dediklerini yapmasına gerek yok. Aynı sorun devam etmez yeni diskte o yüzden değişmesini istedik değil mi!

ama dediğin gibi kabloları kontrol edeceğim.
Kabloları çıkarıp takman bile sorunu çözecektir kabloda hasar yok ise. Sfc /scannow yapın kablo işlemini yaptıktan sonra.

Heralde sadece tek sen biliyorsun bu yanlış düşünceyi. Öyle birşey yok da bildireyim dedim.

Dediklerini yapmasına gerek yok. Aynı sorun devam etmez yeni diskte o yüzden değişmesini istedik değil mi!

Kabloları çıkarıp takman bile sorunu çözecektir kabloda hasar yok ise. Sfc /scannow yapın kablo işlemini yaptıktan sonra.

Merhaba,
Normalde böyle yanıtlara pek cevap vermem. Ancak şunu bilmeniz gerekiyor. İşletim sistemi üzerinden çalışan özellikle ısı ölçen programların tam doğruyu göstermediği durumlarla sık sık karşılaşılabiliyor. Biraz araştırırsanız ne kadar doğru olduğunu ve bu işi yapan herkesin bildiğini göreceksiniz. Bahse konu olan ilk defa çalıştırılan bir HDD olduğunda ise bu gayet normal olabileceği gibi, bende çok fazla takılmaması gerektiğini ve eski HDD' de yaşadığı sorunları tekrar yaşayıp yaşamayacağını kontrol etmesini istedim arkadaşımızdan. Herhangi bir yanlış bir bilgi olmadığı gibi, tam tersine doğru ve yerine bilgi verdiğimi düşünüyorum. Eleştiriye açığım. Ancak yargılamak eleştirmek değildir! Saygılarımla.

İşletim sistemi üzerinden çalışan özellikle ısı ölçen programların tam doğruyu göstermediği durumlarla sık sık karşılaşılabiliyor.
Ben karşılaşmıyorum. Hangi programların kullanacağını bilmeyen için dediğiniz doğru ama genelleme yapılamaz.
Biraz araştırırsanız ne kadar doğru olduğunu ve bu işi yapan herkesin bildiğini göreceksiniz.
Araştırmaya gerek yok.
Bahse konu olan ilk defa çalıştırılan bir HDD olduğunda ise bu gayet normal olabileceği gibi, bende çok fazla takılmaması gerektiğini ve eski HDD' de yaşadığı sorunları tekrar yaşayıp yaşamayacağını kontrol etmesini istedim arkadaşımızdan.
Takılma ve sorun kaynağının oluşturduğu uyarılar olmadığına göre kontrole gerek yok. Kontrolü zaten yapmış ve resim paylaşmış zaten tekrarına gerek yok. Yazdığının yanlış olduğunu söylenmedi gereksiz olduğu için yapmasına gerek yok deniliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı