Çözüldü Windows Search çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

umutolcer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayar kullanıcı adımda Türkçe karakterler olduğu için oyunlarda sorun yaşıyordum yönetici hesabından kullanıcı adını ve klasörün adını değiştirdim ancak Windows Search çalışmamaya başladım administratör hesabında hiçbir sorun yokken kendi hesabımda Windows Search çalışmıyor bunu nasıl çözebilirim?

Videodaki gibi yaptım bende sonuç aldım kullanıcı adı değişti ama Windows Search gitti optionalfeatures menüsünde Search yok. Control.exe folderstekileride tikledim ama olmadı.
Çalıştıra msdt.exe -ep WindowsHelp id SearchDiagnostic yazın ve enter yapın, gelişmiş seçenekleri de kullanarak çözmeye çalışın, belki sorununuzu çözer, sistemi yeniden başlatın.

Buradaki çözümleri de deneyebilirsiniz, umarım çözülür.

Denemediyseniz, bunada bir bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Sabah bilgisayarı açtım kendi kendine düzelmiş belki de dün yaptığımız şeyler şimdi çalıştı bilmiyorum düzeldi Windows Search teşekkür ederim herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı