Windows search yazı yazamama problemi

Herşey orjinal, dün hizmetlerden birşeyler kapattım ama hatırlamıyorum neleri kapattığımı. Geri yükleme noktası yok bende onuda söyleyeyim elimle çözmem gerek.
Güncelleştirme ve güvenlik kısmından sorun gidere gelip, arama ve dizin oluşturma ile ilgili sorun gidermeyi tıklayıp dener misiniz?

Güncelleştirme ve güvenlik kısmından sorun gidere gelip, arama ve dizin oluşturma ile ilgili sorun gidermeyi tıklayıp dener misiniz?
Denidim onuda yine de düzeldmedi, birkaç problemim daha var böyle bir hata alıyorum, virüs taraması yapıldı virüs yok, başka kullanıcıda yok tam yetki bende ama yinede böyle bir hata ile karşılaşıyorum.
Screenshot_1.png

Denidim onuda yine de düzeldmedi, birkaç problemim daha var böyle bir hata alıyorum, virüs taraması yapıldı virüs yok, başka kullanıcıda yok tam yetki bende ama yinede böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Eki Görüntüle 488635

Screenshot_3.png
Screenshot_1.png
Defenderi komple kapattım ondanmı böyle oldu acaba spotify yüklü ama böyle hata ile karşılaşıyorum.

Muhtemeldir, Windows Defender'ı kapatmanız zaten gerekmez bence görevini layıkıyla yapan bir özellik. Bir temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı