Windows Secure System nedir?

Bana da virüs gibi geldi ben Windows 11 kullanıyorum o derece disk kullanımı yok.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    238,6 KB · Görüntüleme: 143
@BoranŞ ve ayrıca görsele dikkatli bakınca ismi olmayan bir hizmet var. Kesinlikle virüs taraması yapın. Virüs gibi geldi bana.

Malwrebytes sitesi açılmıyor www.malwarebytes.com yazımında hata olup olmadığını kontrol edin.

Artık Chrome yanıt vermemeye başladı ama virüs olduğunu sanmıyorum başka belirti yok.

Korkmaya başladım Kaspersky siteside açılmıyor.

Merhaba. Hocam, bildiğim kadarıyla win 10'un o isim altında özel hizmeti yoktur, kuvvetle muhtemel bir spam bulaşıp silinmesini önlemek amaçlı size kendisini çok önemli öğeymiş gibi gösterip bu şekliyle gösteriyor. Kaspersky Security Cloud gibi güçlü bir antivirüs programıyla sistemde virüs taramasını yaptırın. O derecede fazla disk kullanımı ancak virüslerin içten müdahelesiyle olur, benim kendi kanımca. Kolay gelsin.

Bende iki site de çalışıyor bilgisayarda virüs taraması yap derim Microsoft Defender açık mı?

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    172,6 KB · Görüntüleme: 134
  • 3.png
    3.png
    352 KB · Görüntüleme: 131
Malwrebytes sitesi açılmıyor www.malwarebytes.com yazımında hata olup olmadığını kontrol edin.

Artık Chrome yanıt vermemeye başladı ama virüs olduğunu sanmıyorum başka belirti yok.

Korkmaya başladım Kaspersky sitesi açılmıyor.

Şu an siteleri açabiliyorum ben. Belki virüs, antivirüs sitelerini açmaya izin verdirtmiyordur.

Benim görev yöneticisinde de var "Secure System". Dosya konumu: "C:\Windows\System32\ntoskrnl.exe". Bilgisayarımda halihazırda KIS var, şu ana kadar herhangi bir şey bulmadı.

Benim görev yöneticisi'nde de var "secure System". Dosya konumu: "C:\Windows\System32\ntoskrnl.exe". bilgisayarımda halihazırda kıs var, şu ana kadar herhangi bir şey bulmadı.

Secure System yok benim Görev Yöneticisi'nde. Belki ismi olmayan hizmet virüs olabilir.

Bir de o boş işlem Windows işlemi ona da bakmıştım.

Kendini Windows işlemi gibi göstertiyor olabilir. Bu siteyi açabiliyor musun? Kendim upload ettim dosyayı. Bir de modemine reset at ve farklı tarayıcı varsa sisteminde onunla dene. Gene olmazsa MSConfig'e gir ve önyükleme menüsüne gir, güvenli önyükleme modunu etkinleştir. Güvenli mod açmış olacaksın sadece Windows'un temel gerekli hizmetleri çalışacak. Böylece anlayabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı