Windows Server 2012 AnyDesk sıkıntısı

EmreMst29

Decapat
Daha fazla  
Okuduğum üniversite için bir web projesi geliştiriyorum. Kampüs içerisinde üniversiteye ait edu.tr uzantılı domaine sahip sunucu verildi fakat uzak masaüstü yapabilmek için üniversite ağı içerisinde olmam lazım bende o yüzden AnyDesk kurdum. Ama gel gelelim ki bağlanmak istediğim zaman bağlanıyorum dosyalara erişimim program üzerinden var fakat siyah görünüyor göremiyorum ekranı normalde kampüs ağında iken uzak masaüstü yaptığımda AnyDesk açınca ekran geliyor ama bir vakit sonra uzak masaüstü yokken sunucuya AnyDesk yapmak istediğimde siyah ekranda kalıyor. Çözüm yolu bilen var mı ? Ek olarak yardımcı olursa diye şu bilgiyi de vereyim. FTP portu kapalı olduğundan sadece benim cihazım ile sunucu arasında bir p2p VPN programı kullanıyorum o program da deaktif oluyor cihaz kapalı gibi algılıyor ama sunucu açık normalde.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-05-20 195900.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-20 195900.png
    23,5 KB · Görüntüleme: 31
Google remote desktop deneyebilirsin, direkt Google üzerinden bağlanacağı için engelleme yapacaklarını sanmıyorum. Ayrıca AnyDesk, alpemix ve TeamViewer'dan kat kat daha iyi bir arayüz ve kullanışa sahip.

Google remote desktop deneyebilirsin, direkt Google üzerinden bağlanacağı için engelleme yapacaklarını sanmıyorum. Ayrıca AnyDesk, alpemix ve TeamViewer'dan kat kat daha iyi bir arayüz ve kullanışa sahip.
Onun için şu an sunucuya bağlanabilmem lazım :D Başka şehirde olduğumdan oraya gitmeden halletmem zor

Geri
Yukarı