Nasıl kilo alırım?

bur4karsln

Centipat
Daha fazla  
15 yaşındayım 45 kiloyum hedefim 55 kilo olmak. Her yerde (yulaf, cicibebe, muz, süt, fıstık ezmesi, fındık) shake görüyorum bunları karıştırıp su gibi içiyorlar ama ben içemiyorum midem kalkıyorum kusuyorum. Sizce bunları ayrı ayrı yesem yani karıştırmadan yesem aynı etkiyi verir mi? Ya da başka bir önerisi olan var mı?

Tek bir besinlen kilo alamazsın. Yüksek kalorili beslenmen lazım. Ama abur cubur ya da yağlı yemek yiyerek deneme. Obez olursun. Bol proteinli beslen.

Tek bir besinlen kilo alamazsın. Yüksek kalorili beslenmen lazım. Ama abur cubur ya da yağlı yemek yiyerek deneme. Obez olursun. Bol proteinli beslen.

Tek besinle değil bu karışımı günlük 2800 kalori aldıktan sonra yapıyorum toplam 3400 filan oluyor kalori. Ama karışımı içemiyorum 2 yudumdan sonra midem bulanıyor kusuyorum yani bunları ayrı ayrı içsem aynı etki olur mu?

Tek besinle değil bu karışımı günlük 2800 kalori aldıktan sonra yapıyorum toplam 3400 filan oluyor kalori. Ama karışımı içemiyorum 2 yudumdan sonra midem bulanıyor kusuyorum yani bunları ayrı ayrı içsem aynı etki olur mu?
Olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı