Windows server 2012 R2 local host sorunu [CS 1.6]

İşletim sistemi
Diğer

Renthor

Centipat
Başlıkta belirttiğim gibi, serveri açınca HLDS'de internet IP'si yerine farklı bir IP gösteriyor ve konsolda IP yazınca localhost diyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Evet açık port, o sorunu çözdüm fakat şimdi de Hamachi ile bağlanabiliyorum sadece, portların doğru olması gerekiyor. UDP ve TDP'ye açtım. Yanlışlıkla en iyi cevap verdim.

Evet açık port, o sorunu çözdüm fakat şimdi de Hamachi ile bağlanabiliyorum sadece, portların doğru olması gerekiyor. UDP ve TDP'ye açtım. Yanlışlıkla en iyi cevap verdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodakileri yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodakileri yapın.

Ben kişisel bilgisayarımda açmadığımdan modem ayarlarına erişimim yok. Windows güvenlik duvarından portları açtım. Ne HLDS'deki ip den giriş yapılıyor ne de internet ip sinden. Portlarda hatada yapmadım. Hala anlayabilmiş değilim.

Ben kişisel bilgisayarımda açmadığımdan modem ayarlarına erişimim yok. Windows güvenlik duvarından portları açtım. Ne HLDS'deki ip den giriş yapılıyor ne de internet ip sinden. Portlarda hatada yapmadım. Hala anlayabilmiş değilim.
Çözüme ulaşmadan neden en iyi mesajı işaretlediniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı