Windows SETUP ile dosyalar silinmeden format atılabilir mi?

licores

Femtopat
Daha fazla  
Açmış olduğum konuda da belirtmiştim, bilgisayara hangi flashı takarsam takayım çalışmıyor. Bilgisayar ile alakalı bir durum, yeni flash aldım o da çalışmadı. Format atmak istiyorum, format atarkende 150 gb'lık grafik dosyam var onun silinmemesini istiyorum. Normalde isoyu flasha yazdırıp format atardım ama bu sefer durumlar farklı. Hangi flashı takarsam takayım çalışmadığı için SETUP ile format atmak zorundayım, dosyalar silinmeden format atmam mümkün mü? D'deki dosyalarım silinmesin, diğer tüm dosyalar temizlensin gibi bir şey istiyorum.

Şu anda yüklü olan sistem ne ve hangi sistemi yüklemek istiyorsunuz? Yükseltme mi yapacaksınız yoksa sadece format mı atacaksınız.

Yükseltme yapmadan sadece temiz kurulum yapmak istiyorsanız kurtarma seçeneklerinden bu bilgisayarı sıfırla seçeneği ile de yapabilirsiniz. Sıfırlama işlemi aşamalarında dosyalarınız korunsun mu diye soruyor.

Şu anda yüklü olan sistem ne ve hangi sistemi yüklemek istiyorsunuz? Yükseltme mi yapacaksınız yoksa sadece format mı atacaksınız.

Yükseltme yapmadan sadece temiz kurulum yapmak istiyorsanız kurtarma seçeneklerinden bu bilgisayarı sıfırla seçeneği ile de yapabilirsiniz. Sıfırlama işlemi aşamalarında dosyalarınız korunsun mu diye soruyor.

şunu çözebilsek aslında çok daha iyi olur benim için öyle yapınca pcde bazı şeyler kalabiliyor

Geri
Yukarı