Windows Sonic ile ücretsiz 7.1 sanal ses işe yarar mı?

Adamların kullandığı kulaklık 800 TL 1000 TL sen düşün.
Tam da monsterin kulakligini almayi dusunuyodum aslinda. Pubgde faydasını gormezsin diyorsanız vazgecicem. Csgoda cok iyi olduğunu duydum ama pubg oynuyorum su an.
Yaklaşık 3-4 bin saat oynama yılların getirdiği Battle Royale ve bilumum oyun tecrübesi. Yüksek seviyede ses kartları ve yüksek seviye donanımlı kulaklıklar. Ama bence en önemlisi tecrübe yani oyunu oynaya oynaya gelişiyor bu ses olayları. Ben sıkıntı çekmiyorum yaklaşık 2000 saatim var. Yani bir taktik de izlemedim. Oynaya oynaya oldu. Ama oyunun başlarındayken gerçekten çok kanser oluyordum.
Nasil bi kulaklik kullaniyosun ustam? Ses kartim iyidir herhalde monster abra a5 13.1 kullanıyorum. Monsterin pusat sanal 7.1 kulakligini alsam nasıl olur? Gerçi pubgnin 7.1 desteklemedigini duydum ama kulakligin tanitim videolarında pubgde başarılı oldugunu soyluyolardi :/

Son düzenleme:
Tam da Monster'in kulakligini almayi dusunuyordum aslinda. PUBG'de faydasını gormezsin diyorsanız vazgececeğim. CS:GO'da cok iyi olduğunu duydum ama PUBG oynuyorum su an.

Nasil bir kulaklik kullaniyorsun ustam? Ses kartim iyidir herhalde Monster Abra A5 13.1 kullanıyorum. Monster'in Pusat sanal 7.1 kulakligini alsam nasıl olur? Gerçi PUBG'nin 7.1 desteklemedigini duydum ama kulakligin tanitim videolarında PUBG'de başarılı oldugunu soyluyolardi :/

Hocam ben Logitech G332 ve SteelSeries Arctis 3 kullanıyorum. Benim için ikisi de aynı PUBG’de yani ciddi anlamda bir farklılık göremedim. PUBG ses açısından zaten biraz sıkıntılı bir oyun. Özellikle adamın üst katta veya alt katta olduğunu anlamak hala çile benim için. Bazen dışarda yürürken evdeymiş gibi ses alıyorum. SteelSeries'in sesleri daha net geliyor bana bir tık. Ben de laptopta oynuyorum ses kartlarımız kötü zaten ona yapacak bir şey yok. Hoşunuza gittiyse alabilirsiniz tabii. Gamepower bile kullandım onda da çok fark görmedim. Ben de artık kulaklıktan ümidi kestim yani üst seviyeyle normal bir kulaklık arasında ses farkı cidden çok değil. PUBG için geçerli olmak kaydıyla tabii. Mesela CS:GO için gayet farkediyor. Artık kullanırken ki en önemli mevzu benim için rahatlık. Artık masaüstü sisteme geçeceğim zaman öncelikli ses kartına önem vermeyi düşünüyorum ancak iyi bir ses kartlı anakartlar 2000 TL'den aşağı olmuyor :( . Yani kısacası orta seviye rahat bir kulaklık gayet iş görecektir. Size kalmış artık.

Cok kulaklık hastası bir insan değilim. 15 liraya telefon için aldigim basit bir stereo syrox kulakligim var ve PUBG oynarken kullanıyorum şu sıralar sadece.
PUBG'de bazen sesin yönünü ciddi ciddi alamiyorum. Sesin çaprazdan geldiğini anlamak için hizlica sağa sola dönüp öyle karar verebiliyorum.

Windows Sonic bu basit kulaklikla beni PUBG'de rahatlatir mi? Kulak içi stereo kulaklıkla deneyen var mi?

Stereo kulaklık alman yeterlidir ben 150 TL'ye stereo kulaklık aldım hem PUBG hem CS:GO FPS oyunlarında 7.1 kadar olmasa da iyi ses kasıyorum tabii buna tecrübede lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı