Windows sürümlerinde Xbox programları gereksiz mi?

Acerdll

Hectopat
Daha fazla  
Genellikle birçok kullanıcı Xbox programları çok gereksiz boşu boşuna RAM veya işlemci yiyor. Benim oynadığım oyundaki şeyleri benden habersiz neyine kaydediyorsun arkadaşım diyen kişiler mevcut internette. Açıkçası kendimde ghost spectre Windows 11 superlite kulllanıyorum. Xbox programı kaldırılmış şekilde bu sistemi yapan bilgili insanlar Xbox'u kaldırdığından bu soru tekrar aklıma geldi bende size danışayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç yıldır kullanıyorum güvenlik sıkıntısı yaşamadım ayrıca Defender'ın boşu boşuna arkada çalışmasını pek sevmiyorum diyebilirim.

?

Öyle şeyleri çok önceden denedim hocam o arkadaki Defender yine de çalıştı en sonunda hem hızlı sistem olarak ghost sistemini kurdum Defender kaldırılmış halinde hiçde bir sorun yaşamadım açıkçası.

Öyle şeyleri çok önceden denedim hocam o arkadaki Defender yine de çalıştı en sonunda hem hızlı sistem olarak ghost sistemini kurdum Defender kaldırılmış halinde hiçde bir sorun yaşamadım açıkçası.
Bunu denediniz mi?

Xbox programları gereksiz mi? Nimet nimet ya da benim işime geliyor.

Xbox'u olmayan kişiler için diyorum ya. Sistemi düşük olan arkadaşlar için 100 MB RAM bile kıymetli. :D Game Pass'i olanlar ayrı tabii ona bende dahilim fakat Xbox'un kendisini indirip Game barı kurmam misal.
Windows'un arkada birçok RAM yiyen program bana göre gereksiz.
Kesinlikle katılıyorum ondan superlite kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı