Windows sürümünü formatsız eskiye çevirme

Arkadaşlar şu anda Windows'un 1903 güncelle misini kullanıyorum ama herkes bu güncellemeye tam bir facia diyor. Ben de zaten beğenmedim. Donmalar kasmalar ve takılmalar yapıyor. 1809 sürümünü yüklemek istiyorum. Windows eski sürmüne format atmadan getirmenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu anda Windows'un 1903 güncelle misini kullanıyorum ama herkes bu güncellemeye tam bir facia diyor. Ben de zaten beğenmedim. Donmalar kasmalar ve takılmalar yapıyor. 1809 sürümünü yüklemek istiyorum. Windows eski sürmüne format atmadan getirmenin bir yolu var mı?
Sistem geri yükleme yapabilirsiniz eğer önceden oluşturulmuş yedekleme var ise.

Tek çare sistem geri yüklememi araştırdığım kadarı ile sistem geri yükleme bilgisayara zarar veriyormuş galiba doğrumudur ??
Sistem geri yüklemenin bana bir zararı olmadı daha 2 gün önce bende yaptım.

Bir Windows Update'i kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Arama kutusuna yüklü güncelleştirmeleri görüntüle yazıp Enter tuşuna basın.
  2. Kaldırmak istediğiniz güncelleştirmeyi seçin.
  3. Kaldırma seçeneğini tıklayın
  4. Kaldırma işlemini tamamlamak için ekrandaki yönergeleri takip edin.

@AB7SS Temiz kurulumla geçebilirsin. Ben kullanıyorum stabil bir şekilde.
Abi sıkıntı bu işte ben temiz kurulum yapmak istemiyorum ve windows uptade bana hata veriyor kafayı yiyeceğim
20190610_221454.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı