Windows System yüksek CPU kullanımı

Hocam dediğim gibi yapsam olmaz mı? Format şart mı? Format şartsa USB'den değil de Windows'dan diskleri silerek yapsam olur mu?

Olur ancak tamamen kaldırma garantisi verilmez. Bu yüzden format önerilir. Eğer format atabilecek durumunuz yoksa yani önemli bilgileriniz varsa o adımları uygulayın ancak format atabilecekseniz USB'den format atmanız en iyisi olacaktır çünkkü Windows'tan sıfırlayınca lisansın devam etmesi muhtemel.
Hocam dediğim gibi yapsam olmaz mı? Format şart mı? Format şartsa USB'den değil de Windows'dan diskleri silerek yapsam olur mu?

Tam olarak ne lisansından bahsediyoruz (hocam bu tarz konularda gerçekten bir bilgim yok kusura bakmayın)
Windows lisansından bahsediyoruz.

USB'den format atmanız en iyisi olacaktır.

Hocam USB'den format atma şansım yok ağlamak üzereyim gerçekten kötü oldum. Ne yapacağım.
Windows lisansını nasıl kaldıracağım.
Yani program ekle/kaldırdan hangi programı kaldırırsam lisansı kaldırmış oluyorum.
Hocam DC gelme şansınız var mı acaba gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum ve korkuyorum.
(Gerçekten kusura bakmayın rahatsızlık verdiğim için)

Galiba bilgisayarıma trojan da bulaşmış zemana ve malwareda öyle gözüküyor.
@st_140523
Hocam USB'den format atma şansım yok ne yapabilirim gerçekten bilmiyorum bilgisayarcıya da güvenemem bu saatten sonra.

Hocam USB'den format atma şansım yok ağlamak üzereyim gerçekten kötü oldum. Ne yapacağım.
Windows lisansını nasıl kaldıracağım.
Yani program ekle/kaldırdan hangi programı kaldırırsam lisansı kaldırmış oluyorum.
Hocam DC gelme şansınız var mı acaba gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum ve korkuyorum.
(Gerçekten kusura bakmayın rahatsızlık verdiğim için)

Hocam şimdi müsait değilim ancak DC bırakım 1 saat içinde geri dönüş yaparım. Ve hocam üzülmenize gerek yok yıllarca kullandım kendim endişe etmeyin.(korsana destek yok sadece örnek)

Kaspersky virüs bulduysa çöz deyin ve o ayarları biraz daha artırın. Aşağı kaydırınca diğer seçenekleri de en yükseğe ayarlayın.
Sonra MBAM(Malwarebytes) ile en yüksek ayarlarda tam tarama yapın ve bulduğu virüsleri çözdürün. Sonra yeniden başlatın ve bunu uygulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı