Windows Tablet almak mantıklı mı?

Maviadam2011

Decapat
Daha fazla  
Şimdi gelip Android al falan demeyin Android zırvasını istemiyorum arkadaş.

Link burada tıklarsanız görürsünüz tableti

Ürün 3000 TL ve içerisinde 4 GB RAM, 128 GB depolama bulunuyor. Yanında hediye olarak klavye stickerleri ve klavyesi geliyor. Ürün laptop değil, 2. görsele bakın anlarsınız. Sizce oyun için olmasa da Netflix ve YouTube için mantıklı mıdır?

Çok fazla vergi ödemiyorum çünkü indirimim var yüksek. Yorumlarda biri demiş her şey güzel ama biraz küçük ve sesi çok değil. Ama boyut önemsiz benim için. Zaten amacım internette gezinmek için bilgisayarı salona taşımamak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android tablet var. Ayriyetten masaüstü var. Tablet ile Wifiden masaüstüne bağlanıp öyle kullanıyorum. Çok kullanışlı oluyor. Mouse, klavye de olsaydı tam PC deneyimi olurdu, bir de tablet ekranı büyükse. Demem o ki, tablet ve Windows 10 Pro, iyi bir donanımda güzel bir ikili denebilir. Ama linkteki ürün işe yaramaz diye düşünüyorum. Paranızı kendini kanıtlamış ürünlere harcayın.

Son düzenleme:
2'si 1 arada diye satılıyor bunlar zaten tabletten daha iyi, bende Acer Swicth One modeli vardı epey kullandım gayet iyi cihazlar. Hala duruyor ama batarya ile açılmıyor öyle saçma sapan bir şey oldu batarya da bulamadım. Neyse işte bence alınır ama Aliexpress'teki alınır mı bilmem. eMMC olması pek iyi değil, bendeki cihazda direkt SSD vardı. Alacaksan SSD olsun bari Windows doğru düzgün çalışsın.

Ürün 3000 TL ve içerisinde 4 GB RAM, 128 GB depolama bulunuyor. Yanında hediye olarak klavye stickerleri ve klavyesi geliyor. Ürün laptop değil, 2. görsele bakın anlarsınız. Sizce oyun için olmasa da Netflix ve YouTube için mantıklı mıdır?

Çok fazla vergi ödemiyorum çünkü indirimim var yüksek. Yorumlarda biri demiş her şey güzel ama biraz küçük ve sesi çok değil. Ama boyut önemsiz benim için. Zaten amacım internette gezinmek için bilgisayarı salona taşımamak.

Oyun oynamayıp, uygulama kullanmayacaksanız Netflix ve YouTube için bence mantıklı.

paranızı boşa harcamayın bu tablet için ipad alın fiyatı pahalı ancak kaliteli ürün

ipad 7. nesil veya 8.nesile bakabilirsiniz

4gb ram yetmeyebilir ince bir Laptop daha mantıklı yada
Microsoft Surface serisine bakın sarı sitede.

Attığım link sadece örnek özellikleri biraz düşük, belki çift işletim sistemli de bulabilirsin :D az önce fark ettim gezerken boot menüsü var içerisinde hem Android hem Windows var.

Yeni konular

Geri
Yukarı