Windows tablet için hafıza kartı bölme

elect

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, Windows 8.1 tablet için hafıza kartını bölümlemek istiyorum yani bilgisayarım bölümüne girdiğimde hafıza kartımı (D) ve (E) gibi iki parça disk halinde olsun istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Bütün Windows sürümleri için aynı şey uygulamanız gerekli).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Bütün Windows sürümleri için aynı şey uygulamanız gerekli).
Ben bunu tabletten denedim olmamıştı ve şimdi laptoptan denedim oldu, fakat tablete hafıza kartını taktığımda bölümleme yaptığım yer gözükmüyor yani 32 gb hafıza kartının sadece 14.6 gb lık bölümü gözüküyor

Böyle bir hata alıyorum
@elect, Disk Yönetimi'nin içinde görünmeyen kısma sağ tık yaptığınızda Disk Yolu ve Harfi Değiştir gibi bir seçenek olmalı, oradan Ekle'ye tıklayıp bir harf girmelisiniz.
Bu denedim, değişik bir hata veriyor, şöyleki "Disk yönetimi konsol görünümü güncel olmadığı için tamamlanamadı yenileme görevini kullanarak görünümü yenileyin.." diye devam eden hata bildirimi alıyorum, bence tabletler böyle işlemi desteklemiyor galiba

Bunu bir inceleyim bakalım
Maalesef olmadı, bununla uğraşırken tabletim mavi ekran hatası verdi, kurtarma ekranından zorla normale çevirdim,
Netice olarak 64 bit windows 10 laptopumda hafıza kartını bölümleme yapabiliyor ve kullanıyorum fakat windows 8.1 32bit tablette bunu yapamadım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı