Windows Tablete Harici Ekran Kartı Takma

Unavailableuser

Megapat
Makaleler
2
Kullanmakta olduğum Acer Iconia W700 model bir tablete sahibim. Üzerinde 3.nesil i3 işlemci bulunmakta. Intel HD Graphics 3000 günümüze göre baya eski kaldı. PCI-E to USB 3.0 bir dönüştürücü alıp en basitinden bir GT 1030 ekran kartı çalıştırabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 sene gecti aradan ama bende merak edip arastirinca sizin konuya denk geldim denedinizmi hocam ?
Aynı tableti mi kullanıyoruz? Araştırdım riser USB kart alıp denemeyi düşünüyorum ama elimde düşük kart yok eğer sende varsa GT730 tarzı bir kart USB Riser ile deneyip bilgilendirirsen sevinirim 20 30 lira bir şey zaten Riser kartlar.

Yakin ozelliklerde bir tabletim var . Elimde ekran karti yok ama oluyorsa almayi dusunuyorum ufak capli bir oyun bilgisayari yapma planim var monitorun arkasina monte edip hem yerden tasarruf olur

Yakin ozelliklerde bir tabletim var . Elimde ekran karti yok ama oluyorsa almayi dusunuyorum ufak capli bir oyun bilgisayari yapma planim var monitorun arkasina monte edip hem yerden tasarruf olur
Modeli ne tabletin? USB 3.0 varsa bir ihtimal bandwith yeterli olabilir ama 2.0 veya MicroUSB varsa boşuna masraf etmiş olursun. Thunderbolt çıkışı mevcutsa istediğin kartı takabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı