Çözüldü Windows Teredo Bilgisayarda Yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

osmandemi

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Forza Horizon 3 oyununda online oynayamıyorum. Teredo bulunmuyor diyor.

Ağ yöneticisinden de gözükmüyor. Aygıt yöneticisinde eski sürücüleri yükle kısmında da yok. Ne yapmalıyım ?

lb5zoX.png
jQbYEr.png

Çözüm
Ben sorunu ttnet güvenli neti kapatarak çözdüm. Aygıt yöneticisinde teredo gözükmüyor ama artık Xbox bağlantı sorunu kalmadı oyuna girebiliyorum. Belki hort olacak ama belki çözemeyenler vardır.
Kardeşim sorunu çözdün mü acaba bendede aynı sorun var bende online oynayamıyorum forzayı.

Aynı sorunu bende Forza Horizon 4 oyununda yaşamaya başladım daha önce sorun yoktu. Recep beyin dediklerini ve microsoft çözümlerini eksiksiz yaptım olmuyor sanki pc de yok.
Edit: Bu arada modemim Asus n17u bu sorunu modem yüzünden yaşadığımı düşünmeye başladım.

Aynı sorunu bende Forza Horizon 4 oyununda yaşamaya başladım daha önce sorun yoktu. Recep beyin dediklerini ve microsoft çözümlerini eksiksiz yaptım olmuyor sanki pc de yok.
Edit: Bu arada modemim Asus n17u bu sorunu modem yüzünden yaşadığımı düşünmeye başladım.
Bendede aynı sorun var pcde yüklü değil nerden indirebiliriz yardımcı olabilecek var mı?
Kardeşim sorunu çözdün mü acaba bendede aynı sorun var bende online oynayamıyorum forzayı.
Çözeni arıyorum gören söylesin :(

Son düzenleme:
Ben sorunu şu şekilde çözdüm. Format attım yine düzelmedi. Gezinirken attığım resimde vpn bölümündeki iki seçeneğinde açık olduğunu gördüm. Bunları kapattığımda düzeldi online oynayabiliyorum, ama hala teredo yüklü değilmiş gibi gözüküyor. Umarım yine sorun olmaz.
Screenshot_1.png

Arkadaşlar çözümü buldum galiba ama biraz pahalı. Galiba bu sorunu yaşayanlar Ttnet'in modemini kullanıyor. Bu modem de sorun çıkartıyor. Nerden anladın derseniz xbox one s kullanıyorum. Bugün Forza Horizon 4 te online a bağlanmayı denedim bağlanamadım. Ayarlardan bakınca xbox one s toledo hatası verdiğini gördüm. Bende bu olaydan bıktığım için 6 senelik modemi emekliye ayırmaya karar verdim. ASUS DSL-AC51 modem siparişi verdim. Haftaya olursa cevabı size yazarım.

Arkadaşlar çözümü buldum galiba ama biraz pahalı. Galiba bu sorunu yaşayanlar Ttnet'in modemini kullanıyor. Bu modem de sorun çıkartıyor. Nerden anladın derseniz xbox one s kullanıyorum. Bugün Forza Horizon 4 te online a bağlanmayı denedim bağlanamadım. Ayarlardan bakınca xbox one s toledo hatası verdiğini gördüm. Bende bu olaydan bıktığım için 6 senelik modemi emekliye ayırmaya karar verdim. ASUS DSL-AC51 modem siparişi verdim. Haftaya olursa cevabı size yazarım.
Sorun modem kaynaklı mıymış? Çözebildiniz mi? Ayrıca gerçekten bu kadar insanın yaşadığı bir sorun hakkında nasıl oluyor da 2018 yılı biterken bir çözüm bulunamıyor anlam veremiyorum. @Recep Baltaş siz bir çözüm biliyor musunuz acaba?

Evet bende Ttnet'in modemini kullanıyorum. Fakat üniversitede iken Türksat kablonet kullanırken de aynı sorun devam etmekte maalesef.
Zaten ben artık vazgeçtim de denilebilir :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı