Teredo Tunneling Pseudo-Interface Kaldırılabilir

Teredo Tunneling Pseudo-Interface, sadece IPv6 bağlantılar için gereklidir ve ülkemizde de IPv6 bağlantı kullanılmadığından dolayı bu aygıtı kaldırabilirsiniz.
Yeni #23
Forza Horizon 4 oynunu online oynayamıyoruz.Recep bey, başka bir gönderide sizin dediklerinizi ve microsoft çözümlerini eksiksiz yaptım yinede sorun düzelmedi.Yardımcı olabilen var mı ?Lütfen yardım edin.
asdasd.PNG

Yeni #23
Forza Horizon 4 oynunu online oynayamıyoruz.Recep bey, başka bir gönderide sizin dediklerinizi ve microsoft çözümlerini eksiksiz yaptım yinede sorun düzelmedi.Yardımcı olabilen var mı ?Lütfen yardım edin.Eki Görüntüle 335532
+1 Yok mudur gerçekten bir çözümü? Microsoft'un sitesinde verilen çözümlerden tutun da aynı şekilde Recep Bey'in diğer konuda verdiği çözümlerin hepsini denedik ancak bırakın düzelmeyi hala Aygıt Yönetici'sinde dahi yok bu bağdaştırıcı.(Gizli Aygıtları Göster dememize rağmen) Ayrıca cmd'ye netsh interface Teredo show state yazdığımda çıkanlar bunlar.

Dosya Ekleri

• agasgas.PNG
    agasgas.PNG
    8,5 KB · Görüntüleme: 35
+1 Yok mudur gerçekten bir çözümü? Microsoft'un sitesinde verilen çözümlerden tutun da aynı şekilde Recep Bey'in diğer konuda verdiği çözümlerin hepsini denedik ancak bırakın düzelmeyi hala Aygıt Yönetici'sinde dahi yok bu bağdaştırıcı.(Gizli Aygıtları Göster dememize rağmen) Ayrıca cmd'ye netsh interface Teredo show state yazdığımda çıkanlar bunlar.
[Çözüldü] Teredo uygun bulunmuyor Bu konuya bak istersen arkadaşın biride dns ayarını değişerek çözmüş onuda deyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı