Rehber Windows Ürün Anahtarları

@The Towande hocam, ben Retail key almıştımda hala kullanmadım. Kullanmam için belli bir süre var mı yoksa istediğim zaman kullanabilir miyim?
Genelde bir kullanım süresi olmuyor ama satıcı aynı keyi başkasına satarsa o zaman sorun olabilir.

Bu tür satışlarda gerçekte bir lisans satın almıyorsunuz bir key ile sadece ürününüzü aktive ediyorsunuz yasal değildir. Bu internet üstü satışlar maalesef illagal yollarla bu keyleri satıyor. Ev kullanıcısı için sorun olmayabilir ama bir firma gerçek anlamda lisanslı ürün aldım diyemez fatura ibrazı istenir.

@itskrang hocam sizin tavsiyeniz ile buradan satın aldım teşekkür ederim. @The Towande hocamın rehberindeki CMD komutları ile sorguladığımda önce VOLUME_MAK olduğunu fark ettim. Sitelerindeki canlı desteğe yazdım RETAIL channel olarak değiştirdiler. Herhangi bir yerden alacaklar buna dikkat etsin. @The Towande hocam bu arada RETAIL olmasa hesaba bağlanmazdı demişsiniz MAK KEY bende bağlandı.

Kullanıp memnun kaldıysanız ne mutlu hocam Hayrını görün.

Şu CMD ile aktifleştirme şeyi de olsaydı çok güzel olurdu.

Selam arkadaşlar bendeki Windows key i nanay oldu yeni key anahtarı istiyor. Komut sisteminden aratınca Windows (r) operating System wolume kmsclıent channel ibaresi çıkıyor. Forumda yazılanlara bakınca herkes Retail daha iyi demiş. Ben wolume üzerine Retail'e ait key ana hatarı girebilir miyim? Yoksa yeni bir Windows yüklemesi mi yapmalıyım? Yahut wolume lisans türüne ait key anahtarı gir başın dişin ağrımasın mı derisiniz?

Evet çalışmıyor bende denedim (!)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…