Windows üzerinde 2 ekran kartı ile mining

Ben başka bir yazılım kullanmıştım orada her iki ekran kartı ve işlemci ayrı ayrı gözüküyordu.

Claymore ile lolminer kullanıyorum ben.
Hocam AMD 2. Ekran kartını taktım fakat Windows algılamıyor 2. Ekran Kartının ışıkları yanıyor ikisi de AMD bu arada.

Son düzenleme:
Claymore ile lolminer kullanıyorum ben.

Hocam AMD 2. Ekran kartını taktım fakat Windows algılamıyor 2. Ekran Kartının ışıkları yanıyor ikisi de AMD bu arada.
merhaba halledebildiniz mi bende de aynı sorun var

Merhaba. Ama anakartım ve AMD Radeon 300 seri ekran kartım var. Bu sisteme NVIDIA GeForce RTX 3080 bağlayabilir miyim? NVIDIA ile maden kazıyıp, diğer kartı da normal bilgisayarın işlemleri için aynı anda kullanabilir miyim? Bendeki Radeon 300 seri kart ile madencilik programını çalıştırınca bilgisayar başka hiçbir iş yapamıyor. Cevap için teşekkürler.

Phonix miner kullanıyorsan iki ekran kartından birini devre dışı bırakabiliyorsun program üzerinden.Yani 3080 i mining yaptırıp radeonla pc de takılabilirsin.3080 i de takabilirsin driverini yükleyip.

GTX 1070 ve GTX 1060 var. Fakat sadece biri kazım yaapıyor. Diğerini aygıt yöneticisinde görebiliyorum ama kazım yapmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…