Windows üzerinde 2 ekran kartı ile mining

Hocam, mesela 2 ekran kartını da taktık Windows üzerinden Minnig bat.'ını çalıştırdık 2'si aynı anda Minnig yapacak mı orada iki ekran kartının toplam Mh/s mı göreceğiz? Ayrı bir ayar yapmak gerecek mi? O kısmı anlatır mısınız anlamadım açıkçası.
Ben başka bir yazılım kullanmıştım orada her iki ekran kartı ve işlemci ayrı ayrı gözüküyordu.

Claymore ile lolminer kullanıyorum ben.
Evet direkt gözüküyor tanıyor. Nvidia kartlarda sürücü güncellemelerini experienceden yapabilirsiniz her kart için ayrı güncelleme yapmıyorsunuz hepsi bir arada. 2. Kart sonradan takıldığında ilk başta experience bir şey yapıyor mu hatırlamıyorum en kötü diğer kartın sürücüsünü elle kurabilirsiniz.
Amd kartlarda da herhalde benzer şekilde olur.
O.C. işlemi de herhalde ayrı ayrı olur hiç denemedim fakat afterburner gibi programlarda kart seçimi yapabiliyorsunuz.
Hocam AMD 2. Ekran kartını taktım fakat Windows algılamıyor 2. Ekran Kartının ışıkları yanıyor ikisi de AMD bu arada.

Son düzenleme:
Merhaba. Ama anakartım ve AMD Radeon 300 seri ekran kartım var. Bu sisteme NVIDIA GeForce RTX 3080 bağlayabilir miyim? NVIDIA ile maden kazıyıp, diğer kartı da normal bilgisayarın işlemleri için aynı anda kullanabilir miyim? Bendeki Radeon 300 seri kart ile madencilik programını çalıştırınca bilgisayar başka hiçbir iş yapamıyor. Cevap için teşekkürler.

Merhaba. Ama anakartım ve AMD Radeon 300 seri ekran kartım var. Bu sisteme NVIDIA GeForce RTX 3080 bağlayabilir miyim? NVIDIA ile maden kazıyıp, diğer kartı da normal bilgisayarın işlemleri için aynı anda kullanabilir miyim? Bendeki Radeon 300 seri kart ile madencilik programını çalıştırınca bilgisayar başka hiçbir iş yapamıyor. Cevap için teşekkürler.
Phonix miner kullanıyorsan iki ekran kartından birini devre dışı bırakabiliyorsun program üzerinden.Yani 3080 i mining yaptırıp radeonla pc de takılabilirsin.3080 i de takabilirsin driverini yükleyip.

Geri
Yukarı