Windows Üzerinden IOS Uygulama Geliştirilebilir mi ?

Model tavsiyeniz var mı ? Güvenmiyorum bende dolar kuruna ileride artacak gibi geliyor o yüzden biraz erkenciyim. Dediğim fiyat aralığını biraz geçebilir.

Model tavsiyeniz var mı ? Güvenmiyorum bende dolar kuruna ileride artacak gibi geliyor o yüzden biraz erkenciyim. Dediğim fiyat aralığını biraz geçebilir.
Açıkçası bir model önerim yok, çünkü çok fazla cihaz var piyasada. Fakat donanım konusunda önerilerim şunlar olur: kesinlikle SSD olsun, ekran Full HD olursa kod yazarken alan genişliği açısından çok iyi olur, işlemci mümkünse i7 olsun ama olmasa da olur, i3 kesinlikle olmasın. Bunların dışında çok ayırt edici bir özelliğe gerek yok. Zaten kod yazmak için öyle muazzam özelliklere sahip bir cihaza ihtiyaç yok. SSD ve iyi bir işlemci her türlü iş görür.

Legal olarak hayir. Hackintosh gibi alternatiflerle evet mumkun.

Bende mac mini var, kodu baska yerde yazip publish etmek icin kendisini kullaniyorum yalnizca.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı