Windows Update 0x80070643 hatası

umutluyum

Kilopat
Daha fazla  
Yeni bir güncelleme gelmişti Windows'a. Gelen güncellemeyi yaptım bilgisayar yeniden başlattı ve hiçbir sorun yoktu. Fakat kontrol etmek için açtığımda böyle bir uyarıyla karşılaştım. Acaba genel bir sorun mu yoksa güncellemeyi mi eksik yaptı?

Dosya Ekleri

• 0x80070643.PNG
    0x80070643.PNG
    16,4 KB · Görüntüleme: 44
Herkese merhaba, arkadaşlar...
Sorununuz, düzenlenmiş veya birden çok ayar girilmiş bir Windows olmasından kaynaklanıyor...
Hiçbir orijinal sistemde yaşanmıyor bu sorunlar...
Yani, kimse bu sorunun farkında değil.
Siz de bu sorunun asıl kaynağının farkında değilsiniz.
Oyun oynamak veya hızlı sistem olsun diye, birden çok ayar yapılmış veya düzenlenmiş ISO kullanıyorsunuz. Sonra da bu tarz sorunlar görünce yardım diye çağırıyorsunuz.
Orijinal sistem kurun ve Update sorunu var mı diye bakın öncelikle.
Saygılarımla...

Herkese merhaba, arkadaşlar...
Sorununuz, düzenlenmiş veya birden çok ayar girilmiş bir Windows olmasından kaynaklanıyor...
Hiçbir orijinal sistemde yaşanmıyor bu sorunlar...
Yani, kimse bu sorunun farkında değil.
Siz de bu sorunun asıl kaynağının farkında değilsiniz.
Oyun oynamak veya hızlı sistem olsun diye, birden çok ayar yapılmış veya düzenlenmiş ISO kullanıyorsunuz. Sonra da bu tarz sorunlar görünce yardım diye çağırıyorsunuz.
Orijinal sistem kurun ve Update sorunu var mı diye bakın öncelikle.
Saygılarımla...

Doğrudur ben bilgisayarı alırken Windows 10 alsam formata gerek kalmayacaktı ama maalesef düşünemedim.

Doğrudur ben bilgisayarı alırken Windows 10 alsam formata gerek kalmayacaktı ama maalesef düşünemedim.

O konuda pek önemli değil. Şimdi bile, Google'a Windows 10 indir yazın, sitesinden aracı kulanarak, ISO oluşturun, son güncel haliyle, 3803 versiyonunu vermekte ve iki adet falan kalite güncelleştirmesi çıkmakta. Sizin önceden indirdiğiniz ve yüklediğiniz sürümler, orijinal bile olsa, 2965 sürü müdür muhtemelen. // micorosoft orijinal aracı kullanma yönteminde bu sürümü güncelledi, fakat daha ISO veya install.wim olarak ISO sunmadı. // orijinal aracı kulllanarak yükleyin ve format atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı