Çözüldü Windows Update-Aynı Güncelleştirmeler Tekrar Geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kafayı yemeyin lazım olur. Denetlemeyi beklersen gelecek.
Peki o zaman denetleye dursun. Sonuç çıkarsa söylerim...

Hayır soruna çözüm olmadı, halen aynı şekilde devam ediyor. Hep aynı güncelleştirmeler. Ayrıca GetWindows10 uygulamasının update olan KB3035583 yüklesem de yeter. Onu tekli yükleme paketi ile de indirdim ve yüklemeye çalıştım. Şöyle bir hata aldım "Bu güncelleştirme sisteminiz için mevcut değil". Şimdi KB3035583 güncelleştirmesini yapsam Windows 10'a geçerim orada sorun olmaz ama o da olmuyor. Acaba bunun Toshiba ile sorunu olabilir mi ? Format atmak istemem çünkü garanti halen devam ediyor. Şu an köşeye sıkıştım :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünya'da Milyonlarca Windows kullanan bilgisayar var yavaşlık normal en büyük erdem sabır bekle olmadı sıfırla.
Ekran Alıntısı24.PNG

Hala güncellemeleri yüklemiyorsa yanlış yaptığınız yerler vardır.
Güncelleştirmeler başarılı diyor ama bir etki etmiyor. Ne kadar üst üste yaptıysam hepsi başarılı diyor.
Dünya'da Milyonlarca Windows kullanan bilgisayar var yavaşlık normal en büyük erdem sabır bekle olmadı sıfırla.
Eki Görüntüle 85544
Şimdi şöyle anlatayım Toshiba M50-A-11H laptop modelleri için klavye ve touch pad driverını uyumsuz çıkardı ve klavye ve touch pad hatta usb ile bağlanan klavyeler de çalışmadı. Ama usb ile bağlanan mouse çalıştı. Toshiba'yı aradım ve özür dilediler, bilgisayarımı geri yüklememi rica ettiler. O geri yüklemeden önce Get Windows 10 vardı (Bunların hepsi Mayıs sonunda gerçekleşiyor). Son geri yükleme noktam biraz uzaktı (1 ay önceydi en son geri yüklemem) oraya geri yükledim. Updateleri yaptım ve bu son updatelerde kaldı. Geçmişte başarılı yazıyor ama bir etki etmiyor. Tekli yükleme paketi "Bu güncelleştirme sisteminiz için uygun değildir" yazıyor. Halbuki sistem uyumluluğu tam, ve sistem Windows 10'u destekliyor. Umarım dediğiniz gibidir. Garantisi bittiği anda geçmek isterim.

Başarılı ise daha ne istiyorsun? Biz güncellemelerin doğru yüklenmesini sağlıyoruz.
Peki o zaman neden halen aynı güncelleştirmeleri bana sunmaya devam ediyor ? Ayrıca Microsoft forumundan bir şey hazırlamışlardı. Onu da denedim KB3035583 yok diyor. Ama geçmişte başarılı yazıyor ve aynı güncelleştirmeyi önemli kısmında tekrardan söylüyor.

Tekrar güncellersen ve sabredersen düzgün yüklenir o zaman. Geçmişte gözüküyorsa dediğim işlemi yapamamışsın.
Hayır yaptım ama tekrar bir kaç kez updateleri yaptım onların hepsi başarılı gözüküyor ama halen o updateler eksik.

Peki KB3035583 updateini zorla yüklemenin bir yolu var mı? Windows 10'a geçsem de yeter.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı