Çözüldü Windows Update-Aynı Güncelleştirmeler Tekrar Geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

49823

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba. Windows Update devamlı aynı güncelleştirmeleri bana hep gösteriyor. Microsoft'un otomatik onarıcısını denedim ama olmadı. Geçmişe baktığımda bir çok kez aynı güncelleştirme başarılı oldu yazıyor.
Not: Windows orjinal ve sistem temiz. Ayrıca wuauclt.exe'de tam yetki sahibim.
Şimdiden Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklenmeyince yaptığı bir hareket güncelleme geçmişine bak.
Ekran Alıntısı9.PNG
Ekran Alıntısı10.PNG

Konuya uzun zamandır cevap yazamadım üzgünüm, yurtdışındaydım. Öncelikle güncelleştirmeler hepsi başarılı oldu yazıyor tekrar tekrar... ama güncelleştirmeler etki etmiyor. Ayrıca bu güncelleştirmeleri geçemez isem Windows 10'a da geçemem.
İşletim sisteminiz nedir?
Konuyu nereye açtığımı görmediniz galiba ?
Güncelleştirmeyi gizlerseniz bir daha gelmez.

Eki Görüntüle 80211
Güncelleştirmeleri yapmam lazım, o yüzden gizlesem kendime zarar ederim ama hine de bir bakıcağım.
Yüklenmeyince yaptığı bir hareket güncelleme geçmişine bak.
Eki Görüntüle 80065 Eki Görüntüle 80066
Art arda ne kadar yaptıysam hepsi başarılı gözüküyor.
Sorun çıkartan güncelleştirmeler : (KB2990967 - Önemli) (KB3035583 - Önemli) (KB2976978 - İsteğe Bağlı) (KB3063843 - İsteğe Bağlı)
Not: Sistem x64 tabanlıdır.

Services.msc'ye girin çalıştır'dan. Windows update servisini kapatıp durdurun.
C:\Windows\SoftwareDistribution bu klasör içindekileri komple silin. 1. dediğimin tersini yapıp eski haline getirin.
Şimdi güncelleştirmeler denetleniyorda kaldı. Kafayı yemek üzereyim. :mad: @Recep Baltaş konuya bir el atabilir misiniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı