Çözüldü Windows Update eski sürücü yüklüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Windows 11 Home kullanıyorum. Cihazım 2021 ASUS TUF Gaming F17 modeli. Intel ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp Intel'in sitesinden son sürüme güncelliyorum. Windows Update bunun üzerine gidip eski bir sürücüyü yüklüyor. Ne yapmalıyım?
Bu son sürüm,

1655661313996.png

Bu da eski sürücü,

1655661323246.png

Çözüm
Merhaba. Windows 11 Home kullanıyorum. Cihazım 2021 ASUS TUF Gaming F17 modeli. Intel ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp Intel'in sitesinden son sürüme güncelliyorum. Windows Update bunun üzerine gidip eski bir sürücüyü yüklüyor. Ne yapmalıyım?
Bu son sürüm,

Eki Görüntüle 1425063

Bu da eski sürücü,

Eki Görüntüle 1425064
Bu program ile yüklemesini istemediğiniz sürücüleri,güncellemeleri kaldırabilirsiniz.
Rehberi *Bölüm 2"
Bu son sürüm,

Eki Görüntüle 1425063

Bu da eski sürücü,

Eki Görüntüle 1425064
Bu program ile yüklemesini istemediğiniz sürücüleri,güncellemeleri kaldırabilirsiniz.
Rehberi *Bölüm 2"

Çözüm
Rehberi *Bölüm 2"
Sadece program yeterli mi yoksa diğer rehberi de uyguluyor muyum?

Program yeter rehberi atmamın amacı programı nasıl kullanmanız gerektiğini göstermek için attım bölüm 2 de anlatıyor. Programı kullanmak gayet kolay yine de bakabilirsiniz.
Rehberin sadece program kısmını uygulayacağım yani onu demek istiyorum. Sadece ilgili sürücüyü yüklemesini istemiyorum bu kadar.

Geri
Yukarı