Windows Update "Hatayla Karşılaşıldı"

Ek Açıklama 2020-06-13 000042.png

Windows Insider programındayım ve böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Yeniden dene deyince aynı hatayı veriyor. Ne yapmam lazım?

%100 olunca dosyalar onarıldı mı dedi yoksa hiçbir hata tespit edilemedi mi dedi? Kodu girdikten sonra işlem tamamlanana kadar beklemeniz gerekiyordu, beklediniz değil mi? Yoksa direkt kapattınız mı?

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp bunu çalıştırın bir de, Windows Update'iniz bozuk oldugu için işe yaramayabilir ama deneyin yine de.

Sırayla girin:

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

%100 olunca dosyalar onarıldı mı dedi yoksa hiçbir hata tespit edilemedi mi dedi? Kodu girdikten sonra işlem tamamlanana kadar beklemeniz gerekiyordu, beklediniz değil mi? Yoksa direkt kapattınız mı?

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp bunu çalıştırın bir de, Windows Update'iniz bozuk oldugu için işe yaramayabilir ama deneyin yine de:

Ben daha önce de sfc scannow yapmıştım ve tamamlanana kadar çıkmadım ve bazı dosyalar buldu başarıyla düzeltti dedi. Onu da yapayım.

Kodları girdikten sonra bunu denediniz mi?

Bu kodlardan bahsediyorum:

Dism /Image:C:\offline /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source:c:\test\mount\windows

Mesajları güncelledim tekrar okuyun.
1592415112989.png

Bunu yaptım. Diğerlerini de yapayım.
GetSystemInfo

Farbar Recovery Scan

Daha bugün iki tane rapor aldım. Bunlar işe yarar mı?
Mesajları güncelledim tekrar okuyun.
1592415519126.png

Sonuncusunu da yapıyorum.
Kodları girdikten sonra bunu denediniz mi?

Bu kodlardan bahsediyorum:

Dism /Image:C:\offline /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source:c:\test\mount\windows
1592415592928.png

En alttakini yapınca bunu dedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı