Windows Update ile Windows 11'e geçmek mantıklı mı?

kanfur

Kilopat
Daha fazla  
Windows Update güncellemesi ile yükseltmenin daha sağlıklı oalcağını düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum? Sistemim destekliyor yazısı geldi ama 1 haftadır güncelleme gelmedi nedeni ne olabilir?

Windows Update güncellemesi ile yükseltmenin daha sağlıklı oalcağını düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum? Sistemim destekliyor yazısı geldi ama 1 haftadır güncelleme gelmedi nedeni ne olabilir?
Taban aynı olsa da neticede bambaşka bir işletim sistemi. Temiz kurulumla geçmenizi tavsiye ederim.

Temiz kurulum ile geçmeniz daha iyi olur.

Millet neye göre yanlış diyor acaba? Şu an zaten hatalarla dolu bir işletim sistemi var. Temiz kurulum bu hataları önlemeyecek. Ancak güncelleme en azından şu haline göre daha az hata barındıracak şekilde gelecek. Öte yandan yanlış veya uyumsuz olması durumunda zaten bunu Windows sizin için yayınlamazdı. Adamların yaptığı şeyi onlardan iyi bilemeyiz. Güncelleme beklemeyi hatta bir kaç ay beklemeyi doğru buluyorum zira taze bir sistemde uyum sorunları baş gösterecek.

Millet neye göre yanlış diyor acaba? Şu an zaten hatalarla dolu bir işletim sistemi var. Temiz kurulum bu hataları önlemeyecek. Ancak güncelleme en azından şu haline göre daha az hata barındıracak şekilde gelecek. Öte yandan yanlış veya uyumsuz olması durumunda zaten bunu Windows sizin için yayınlamazdı. Adamların yaptığı şeyi onlardan iyi bilemeyiz. Güncelleme beklemeyi hatta birkaç ay beklemeyi doğru buluyorum zira taze bir sistemde uyum sorunları baş gösterecek.

Hatalar? Haziran ayında değiliz hocam uyanın. Ufak tefek hatalar var sadece o da kullanıma engel bile olmuyor.

Millet neye göre yanlış diyor acaba? Şu an zaten hatalarla dolu bir işletim sistemi var. Temiz kurulum bu hataları önlemeyecek. Ancak güncelleme en azından şu haline göre daha az hata barındıracak şekilde gelecek. Öte yandan yanlış veya uyumsuz olması durumunda zaten bunu Windows sizin için yayınlamazdı. Adamların yaptığı şeyi onlardan iyi bilemeyiz. Güncelleme beklemeyi hatta bir kaç ay beklemeyi doğru buluyorum zira taze bir sistemde uyum sorunları baş gösterecek.
Önler. Temiz kurulumla geçenlerin hiçbirinde 10 taskbar veya 10 start menu bugu görmedim mesela. Ayrıca taban aynı olsa da temelde bambaşka bir işletim sistemi. Önceki işletim sistemi dosyalarının kalıntıları olmadan daha stabil ve sorunsuz çalışır.

Geri
Yukarı