Windows Update indirme hatası - 0x80070643

Merhaba arkadaşlar, aynı sorun bende de mevcut, görünen o ki sorun bilgisayarlarımızla alakalı değil Windows ile alakalı. Farkındadırlar ve çözeceklerdir.

Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80070643)

Merhaba arkadaşlar, aynı sorun bende de mevcut, görünen o ki sorun bilgisayarlarımızla alakalı değil Windows ile alakalı. Farkındadırlar ve çözeceklerdir.

Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80070643)
Bu hata vesilesi ile anlık olarak 10'dan 11'e geçiş yapmaktayım 😄

Bu hata vesilesi ile anlık olarak 1sıfırdan 11'e geçiş yapmaktayım 😄

Hocam bu hata yüzünden 11'e geçtiyseniz helal olsun bunun hiçbir zararı yok bende de aynı hata var şu an, düzeltirler illa. Windows 11'de de hatalarla karşılaşmazsınız umarım, biliyorsunuz belli bir kesim sorun yaşamazken de en az onun kadar sorun yaşayan insanlar var. Windows 10 anlık olarak en iyi işletim sistemidir düzgün yüklenmiş key alınmış Windows 10'dan daha iyi bir OS yok benim gözümde. Apple os'ları saymıyorum onlar oyun oynayan kesime pek hitap etmiyor ben oyun oynadığım için saymadım.

Hocam bu hata yüzünden 11'e geçtiyseniz helal olsun bunun hiçbir zararı yok bende de aynı hata var şu an, düzeltirler illa. Windows 11'de de hatalarla karşılaşmazsınız umarım, biliyorsunuz belli bir kesim sorun yaşamazken de en az onun kadar sorun yaşayan insanlar var. Windows 10 anlık olarak en iyi işletim sistemidir düzgün yüklenmiş key alınmış Windows 10'dan daha iyi bir OS yok benim gözümde. Apple os'ları saymıyorum onlar oyun oynayan kesime pek hitap etmiyor ben oyun oynadığım için saymadım.
Söylediğiniz her şeye katılıyorum, çok haklısınız. Windowsum orjinal olduğu için ücretsiz geçiş hakkım mevcut, araştırdığım kadarı ile de belli bir sürelik kullanıma ulaşmadan tekrar 10'a dönüş yapabilme hakkım bulunuyormuş. En azından bunu değerlendirip gözlem yapacağım, dediğiniz gibi olursa mutlaka 10'a geri dönüş yapacağım.

Söylediğiniz her şeye katılıyorum, çok haklısınız. Windows'um orijinal olduğu için ücretsiz geçiş hakkım mevcut, araştırdığım kadarı ile de belli bir sürelik kullanıma ulaşmadan tekrar 10'a dönüş yapabilme hakkım bulunuyormuş. En azından bunu değerlendirip gözlem yapacağım, dediğiniz gibi olursa mutlaka 10'a geri dönüş yapacağım.

O zaman güzel bir seçim gibi duruyor benim hislerimi saymazsak, umarım 11'de hiç sıkıntı yaşamazsınız çünkü ben 11'den 10a geri dönmeyi pek tasvip etmiyorum bununla alakalı bir deneyimim yok ama hiç düzgün gelmiyor bana dosya hatası dizin hatası gibi gibi sistemle alakalı sorun yaşarmışım gibime geliyor, sadece bir his ama ben denemem herhalde :)

Aynı hata bende de var, düzeltmek için Windows Update Sorun Gidericisi'ni çalıştırdım ancak netice değişmedi. Microsoft'un müdehale etmesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı