Windows Update Kendi Kendine Kapanıyor

blackos

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu sorunu birkaç gündür yaşıyorum. Ara sıra Windows Update'in otomatik güncelleştirmesi kendiliğinden kapanıyor. Bazen bilgisayarı açtığımda kapalı olarak açılıyor bazende biraz kullandıktan sonra kapanıyor. Sürekli öyle devam edince biraz endişelendim. Sizce ne yapmalıyım?

Yeni bir şey fark ettim. Steam uygulamasını açtığımda kapanıyormuş. Çıkış yaptığımda ise tekrar eski haline dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bu sorunu birkaç gündür yaşıyorum. Ara sıra Windows Update'in otomatik güncelleştirmesi kendiliğinden kapanıyor. Bazen bilgisayarı açtığımda kapalı olarak açılıyor bazen de biraz kullandıktan sonra kapanıyor. Sürekli öyle devam edince biraz endişelendim. Sizce ne yapmalıyım?

Yeni bir şey fark ettim. Steam uygulamasını açtığımda kapanıyormuş. Çıkış yaptığımda ise tekrar eski haline dönüyor.

Oluyor diye biliyorum ben

Merhaba arkadaşlar. Bu sorunu birkaç gündür yaşıyorum. Ara sıra Windows Update'in otomatik güncelleştirmesi kendiliğinden kapanıyor. Bazen bilgisayarı açtığımda kapalı olarak açılıyor bazende biraz kullandıktan sonra kapanıyor. Sürekli öyle devam edince biraz endişelendim. Sizce ne yapmalıyım?

Benimki de kendiliğinden kapanıyor ve üstelik Edge penceresi dışında çalışır birşey de yokken. Ancak manuel olarak tekrar açtığımda, arkaplanda ilgili yüklemenin devam ediyor olduğunu görüyorum. Sizin sorununuz da mı aynı? Veya bu bir sorun mu?
@blackos
(Bu bir sorun mu kismi icin @Recep Baltaş )

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı