Windows Update kısmında Windows 11 güncellemesi gözükmüyor

Windows 11 Kurulum Asistanı ile yükleyince güncelleme alabiliyor muyum? Yoksa güncelleştirme kısmına mı gelmeli Windows 11 yüklemesi?
O asistan ile direkt yükseltme yapıyorsunuz. Güncelleme daha her bilgisayara gelmediğinden dolayı gelmesi uzun da sürebilir. Windows 11 Kurma rehberi de oluşturmuştum ona da göz atabilirsiniz ek olarak.

O asistan ile direkt yükseltme yapıyorsunuz. Güncelleme daha her bilgisayara gelmediğinden dolayı gelmesi uzun da sürebilir. Windows 11 Kurma rehberi de oluşturmuştum ona da göz atabilirsiniz ek olarak.
Windows 11'e yükselttim. Yükseltme sonrası uygulamalar düzgün çalışır mı? Örnegin chrome, steam, oyunlar vs. Uygulama ve oyunları sil yükle yapmam gerekir mi? Yoksa böyle kullanmaya devam mı edeyim?

Windows 11'e yükselttim. Yükseltme sonrası uygulamalar düzgün çalışır mı? Örnegin chrome, steam, oyunlar vs. Uygulama ve oyunları sil yükle yapmam gerekir mi? Yoksa böyle kullanmaya devam mı edeyim?
Ben format attım bende bir sorun olmadı ama sizin için bir şey diyemeyeceğim, bence kullanmaya devam edin bir şey olursa da silip yüklersiniz çünkü net bir fikrim yok.

Windows 11 kurulum asistanı ile yükleyince güncelleme alabiliyor muyum? Yoksa güncelleştirme kısmına mı gelmeli Windows 11 yüklemesi?

Resmi kaynaktan yüklediğimiz için güncelleme konusunda bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Yayınlandığı vakit güncelleme sisteme düşecektir muhtemelen. Ben sorunsuz yükselttim. Not; Windows 11 yükleme asistanını kullandım.
Screenshot_1.png

Valorant için TPM 2.0 ve Secure Boot gerekli diyor. 2'sini de açtım ama hala hata veriyor. Bir bilginiz var mı?
Eğer ikisi açık olduğu halde hata veriyorsa sorun oyunda olabilir. Bunun için internette araştırıp sizinle aynı hatayı yaşayan kullanıcıların çözümlerine bakabilirsiniz veya burada yeni konu açarsanız da arkadaşlar ilgilenir. Ben sizin için 2 tane video buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
@wake up to reality

Bu videolar sanırım yanlışmış bir kullanıcı dedi de bana, TPM zaten Windows 11 kurulduğuna göre açıktır da, Secure Boot ayarınız açık mı?

Son düzenleme:
Eğer ikisi açık olduğu halde hata veriyorsa sorun oyunda olabilir. Bunun için internette araştırıp sizinle aynı hatayı yaşayan kullanıcıların çözümlerine bakabilirsiniz veya burada yeni konu açarsanız da arkadaşlar ilgilenir. Ben sizin için 2 tane video buldum.

@wake up to reality

Bu videolar sanırım yanlışmış bir kullanıcı dedi de bana, TPM zaten Windows 11 kurulduğuna göre açıktır da, Secure Boot ayarınız açık mı?
Tpm ayarını clear tpm yaptım düzeldi.

Eğer yükseltme seçeneğini seçtiyseniz sadece yükseltir ama format seçeneğini seçtiyseniz format atar. Anahtar kısmında da eğer Windows 10 anahtarınız varsa büyük ihtimal istemez ama yine de arkadaşların da görüşünü alın.

Format seçeneğini seçtiğimde, format atıp Windows 11 sürümüne geçiriyor değil mi hocam?

Geri
Yukarı