"Windows Update may have automatically replaced your AMD Graphics driver" hatası

Daha fazla  
AMD Athlon Gold 3150u işlemcisi, ekran kartı olarak AMD Radeon tm Graphics var.
Buradaki tavsiyeler üzerine AMD Athlon tm 300u sürücüsünü yükledim hata verdi ardından AMD Athlon tm Gold 7220u sürücüsünü yükledim. İkisinde de görseldeki hatayı verdi. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

amd hata.png

Ayarlar/Sistem/Hakkında/Gelişmiş sistem ayarları/Donanım/Aygıt yükleme ayarları/Hayır/Değişiklikleri kaydet tuşuna tıklayın ve sürücüyü yeniden yükleyin.

Ayarlar/Sistem/Hakkında/Gelişmiş sistem ayarları/Donanım/Aygıt yükleme ayarları/Hayır/Değişiklikleri kaydet tuşuna tıklayın ve sürücüyü yeniden yükleyin.

Dediklerini yaptım bilgisayarı yeniden başlattım ve sürücüyü yükledim. Ayar hayırda kalsın mı yoksa eveti tekrar mı seçeyim.

Dediklerini yaptım bilgisayarı yeniden başlattım ve sürücüyü yükledim. Ayar hayırda kalsın mı yoksa eveti tekrar mı seçeyim.

Hayır seçeneğinde kalabilir Windows Update sürücüyü kendi yüklediğinde AMD yazılımı ile çakışıyor.

Aynı uyarı bende de çıkıyor, bir bakıyorum AMD kendi kendine driverını silmiş veya Update sildirmiş, yeni gelin gibi ne kadar nazlı bu AMD kartlar ya.

Geri
Yukarı