Çözüldü Windows Update nasıl devre dışı bırakılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lnxwizard

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Hepinize iyi akşamlar dilerim. Sorum konu başlığında. Hizmetlerden devre dışı yapıyorum ama PC'yi yeniden başlatınca tekrardan aktifleşiyor. Nasıl tamamen kapatabilirim? 3. parti yazılım olmadan bir yöntem varsa daha iyi olur. Ama yoksa güvenilir bir yazılım varsa olabilir.

Yardımcı olabilir.

Wub diye bir program vardı hocam, onunla oluyordu diye hatılırlıyorum fakat kapatınca sıkıntı çıkarabiliyor Windows, aklınızıda bulunsun.

Hepinize iyi akşamlar dilerim. Sorum konu başlığında. Hizmetlerden devre dışı yapıyorum ama PC'yi yeniden başlatınca tekrardan aktifleşiyor. Nasıl tamamen kapatabilirim? 3. parti yazılım olmadan bir yöntem varsa daha iyi olur. Ama yoksa güvenilir bir yazılım varsa olabilir.

Run'a services.msc yazip orada Windows Update'i disable edin.

Neden devre dışı bırakmak istiyorsunuz?

Sürekli arka planda çalışıp rahatsız ediyor hocam.

Run'a services.msc yazip orada Windows Update'i disable edin.

Hocam ben onu denedim ama yeniden başlatınca tekrar aktif oluyor.

Hocam teşekkür ederim denedim sorunsuz çalışıyor ama bir sorun çıkarmaz değil mi?

Hepinize teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Son düzenleme:
Sürekli arka planda çalışıp rahatsız ediyor hocam.

Hocam ben onu denedim ama yeniden başlatınca tekrar aktif oluyor.

Hocam teşekkür ederim denedim sorunsuz çalışıyor ama bir sorun çıkarmaz değil mi?

Hepinize teşekkür ederim. İyi akşamlar.
Yok sorun çıkarmaz. Şöyle bir ihtimal var Windows aaa bu kullanıcı uptade hizmetini devre dışı bıraktı ben sapıtayım stabiliteyi bozayım der mi? Karşımızdaki Microsoft olunca diyebilir ama sanmıyorum.😁

Yeni konular

Geri
Yukarı