Çözüldü Windows Update sürücü güncellemeleri nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. Windows Update kendi kendine sürücü kurmaya çalışıp duruyor. İntel grafiklerinin en son sürümünü kurdum ama Windows Update sürücüyü beğenmeyip kendi kendine sürücü indiriyor şu an. Bunu nasıl önlerim? Sürücü güncellemelerini almak istemiyorum.
1636122755195.png

Çözüm
Windows güncellemelerini değil sürücü güncellemesini istemiyor arkadaş.
Bur da daha önce bir video çekilmiş linki bırakayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben elle yükle kısmından son sürücüye geri döndüm. Bu şekilde sıkıntı çıkarmaması lazım.

Eğer oradan sürücüye geri dön dediyseniz olmuştur. Windows Update ile kontrol edin sürücü güncelleştirmesi var mı yok mu diye.

Eğer oradan sürücüye geri dön dediyseniz olmuştur. Windows Update ile kontrol edin sürücü güncelleştirmesi var mı yok mu diye.
Hocam zaten en güncel sürücümü Intel sitesinden edindim. Windows Update'in sürücü yüklemesini istemiyorum ben.
Sürücüyü güncelleyene kadar Update hiçbir şey yapmamıştı. Ne zaman kurdum Windows Update hemen güncelleme kurdu.

Hocam zaten en güncel sürücümü Intel sitesinden edindim. Windows Update'in sürücü yüklemesini istemiyorum ben.
Sürücüyü güncelleyene kadar Update hiçbir şey yapmamıştı. Ne zaman kurdum Windows Update hemen güncelleme kurdu.

Şu an kendi kurduğunuz sürücü mü var Windows Update'in kurduğu sürücü mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı