Windows Update Windows 11'e güncelliyor

Barlax

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Windows Update kısmında yeniden başlatma gerekli 2021-X64 tabanlı sistemler için Windows 10 version 21H1 10 toplu güncelleştirmesi diyor. Bu Windows 11 güncellemesinin ismi diye biliyorum ben. Windows 11'e güncellemek istemiyorum ama PC'yi yenden başlatmak zorunda kalırsam güncelleyecek. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2021-10-16_170417.png
    resim_2021-10-16_170417.png
    327,9 KB · Görüntüleme: 69
Merhaba. Windows Update kısmında yeniden başlatma gerekli 2021-X64 tabanlı sistemler için Windows 10 version 21H1 10 toplu güncelleştirmesi diyor. Bu Windows 11 güncellemesinin ismi diye biliyorum ben. Windows 11'e güncellemek istemiyorum ama PC'yi yenden başlatmak zorunda kalırsam güncelleyecek. Ne yapabilirim?

Bana da aynı şeyi dedi yeniden başlattım ve Windows 11 yüklenmedi.

Bana da aynı şeyi dedi yeniden başlattım ve Windows 11 yüklenmedi.

Güncelleştir ve yeniden başlat var bir de sadece yeniden başlat var. Güncelleştir ve yeniden başlat dersem winwods 11 kurar diye korkuyorum ayrıyeten güncelleştir ve yeniden başlat demek gerek. Driver kurulumları var.

Hayır bu normal bir windows güncellemesidir diye biliyorum.Windows update de Windows 11 güncellemesi yazıyordu ben baktığımda.
Güncelleştir ve yeniden başlat var bir de sadece yeniden başlat var. Güncelleştir ve yeniden başlat dersem winwods 11 kurar diye korkuyorum ayrıyeten güncelleştir ve yeniden başlat demek gerek. Driver kurulumları var.
Korkmanıza gerek yok.

Bakın herhangi bir Windows 11 güncellemesi yok
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakın herhangi bir Windows 11 güncellemesi yok
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamadır yeniden başlattım güncelleme olmadı. Bir videoda bu Windows 11 güncellemesi demişlerdi korktum. Malum PC çok iyi değil kaldırmaz Windows 11.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı