Windows Update'de görünen AMD Display güncellemesi yüklenmeli mi?

NoUsername

Picopat
Daha fazla  
Advanced Micro Devices güncellemesi nedir ve yapılmalı mı?

1633337553341.png

Önceden derken ne zaman yaptınız? Bayağı oluyorsa güncelleme çıkıyor olabilir.
1 ay önce.
Bu yöntem Ekran Kartları için çalışmıyor.
@NoUsername
Başlat > çalıştır > "gpedit.msc" yazıp açın > Yönetim Şablonları > Windows bileşenleri >
Windows Update içerisinde "Windows güncelleştirmeleri olan sürücüleri dahil etme" kısmına çift tıklayıp açın.

Açılan pencerede "etkin" seçeneğini seçip tamam deyip kapatın. Sistemi yeniden başlattığınızda Windows'un artık sürücü güncellemesi yapmayacaktır.
1633339275344.png

Bu hatayı aldım.

@NoUsername Home sürümünde "gpedit.msc" yok. Sanırım Home sürümü kullanıyorsunuz, çeşitli yöntemlerle bir kaç işlem ile aktif edilebiliyor. Çok can sıkıcı bir durum ise aktif edip işlemi yapabilirsiniz.
@NoUsername, gpedit.msc enabler yönetici olarak çalıştırarak ekleyebilirsiniz. Yeniden başlatmayı unutmayın.

@NoUsername Home sürümünde "gpedit.msc" yok. Sanırım Home sürümü kullanıyorsunuz, çeşitli yöntemlerle bir kaç işlem ile aktif edilebiliyor. Çok can sıkıcı bir durum ise aktif edip işlemi yapabilirsiniz.
@NoUsername, gpedit.msc enabler yönetici olarak çalıştırarak ekleyebilirsiniz. Yeniden başlatmayı unutmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodan bir dosya indirdim. Sonra sizin attığınız ayarları yapacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı