Çözüldü Windows Update'de Intel Corporation Display güncellemesi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mortem.dll

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Prospekt Mira
Daha fazla  
Merhaba, iyi sosyaller. Intel Driver & Support Assistant üzerinde bütün sürücülerimin güncel olduğunu görmekteyim. Fakat Windows Update kısmında Intel Corporation Display güncellemesi var. Nedir bu? Bu güncellemeyi yaptığım zaman Intel Assistant üzerinde tekrardan ''Güncel Olmayan Sürücü'' uyarısını alıyorum.

i5-8300H
Intel 630 UHD
GTX 1050 - 4 GB
TUF Notebook

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    113,8 KB · Görüntüleme: 434
  • Adsız3.png
    Adsız3.png
    135,5 KB · Görüntüleme: 439
İntel grafik biriminin sürücüsü olması gerekiyor, eski intel grafik sürücünü kaldırıp kendi elin ile sitesinden kurmayı dener misin?

İntel grafik biriminin sürücüsü olması gerekiyor, eski intel grafik sürücünü kaldırıp kendi elin ile sitesinden kurmayı dener misin?
Dahili grafik olduğunu biliyorum fakat demek istediğim şey, ben ekran kartı sürücümü güncelliyorum fakat Windows tekrardan 2019 sürümünü kurmam için sisteme güncelleme atıyor. Bunu anlayamadım.

Dahili grafik olduğunu biliyorum fakat demek istediğim şey, ben ekran kartı sürücümü güncelliyorum fakat Windows tekrardan 2019 sürümünü kurmam için sisteme güncelleme atıyor. Bunu anlayamadım.
Benim yanıtım "Intel Driver & Support Assistant üzerinde bütün sürücülerimin güncel olduğunu görmekteyim. Fakat Windows Update kısmında Intel Corporation Display güncellemesi var. Nedir bu?" bu mesajınız üzerineydi. Eğer biliyorsanız problem yok. ^^

Sizde güncel olan sürümü kaldırıp bu eski sürümü kurmuyorsa bir problem yok.

Eğer kaldırıyorsa DDU kullanarak ekran kartı sürücünüzü kaldırıp tekrardan herhangi bir program aracılığı olmadan ekran kartı sitesinden temiz bir kurulum yapın.

Windows Update'yi devre dışı bıraktım ve DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp, son sürümü temiz kurulum şeklinde kurdum. Sorun çözüldü.

Geri
Yukarı