Windows Update'den W11'e yükseltince dosyalar kaybolur mu?

Deluxonik

Hectopat
Daha fazla  
Selam,

1698512143494.png

W11 geçmek istiyorum lakin PC'de oyunlar ve özel bilgiler var, eğer Windows Update üzerinden updatelersem bu dosyaları kaybeder miyim? Yeniden indirmek istemiyorum. Corruption gibi bir olay yaşanabilir mi? Sonuçta Windows 10'dan W11'e geçiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,

Eki Görüntüle 1994013

W11 geçmek istiyorum lakin PC'de oyunlar ve özel bilgiler var, eğer Windows Update üzerinden updatelersem bu dosyaları kaybeder miyim? Yeniden indirmek istemiyorum. Corruption gibi bir olay yaşanabilir mi? Sonuçta Windows 10'dan W11'e geçiyorum.
ben geçtim hiç bir dosya hiç bir uygulama değişmedi veya silinmedi ama güvenemezseniz usbye atın bilgileri kendi kararınız.

Selam,

Eki Görüntüle 1994013

Geçebilirsiniz veri kaybı yaşamazsınız ama Yükseltme ile geçmek pek sağlıklı değil Hantal çalışabilir uygulama açılmayabilir bilgisayar yavaş açılabilir vs. tabii böyle olacağının kesinliği yok sadece ihtimal 23H2 yakında çıkacak isterseniz 23H2 sürümünün çıkmasını bekleyin.

Veriler kaybolmaz ancak sistemin sorunsuz çalışması için temiz bir kurulumla geçiş yapmanı öneririm.

Geri
Yukarı