Windows Update'teki Intel Corporation-Display-27.20.100.9415 güncellemesi

turaner2422

Hectopat
Makaleler
2
Normal bilgisayara bakarken bir anda ekran gitti geldi. Bir şey oldu sandım, korktum. Donanım çıkarma ve takma sesleri çaldı Windows'tan, anladım ki ekran kartına bir şeyler oldu. Bilgisayar kendine geldiğinde Windows Update'ten kritik güncelleştirme geldi, yeniden başlatma gerekli diyor. İnternetten baktım, bu güncelleştirme mart ayında çıkmış. Bu normal bir durum mudur?

Harici ekran kartım: GTX 1650.
Dahili ekran kartım: Intel UHD Graphics.

Intel UHD Graphics'in güncellemesi gelmiş ve güncellenmiş, ekran gidip gelmesi normal bir durum korkulacak bir şey yok.

Normal bilgisayara bakarken bir anda ekran gitti geldi. Bir şey oldu sandım, korktum. Donanım çıkarma ve takma sesleri çaldı Windows'tan, anladım ki ekran kartına bir şeyler oldu. Bilgisayar kendine geldiğinde Windows Update'ten kritik güncelleştirme geldi, yeniden başlatma gerekli diyor. İnternetten baktım, bu güncelleştirme mart ayında çıkmış. Bu normal bir durum mudur?

Harici ekran kartım: GTX 1650.
Dahili ekran kartım: Intel UHD Graphics.

Ekran kartının güncellemesi gelmiş ve güncellendirmesi bittiği için ekran gidip gelmesi gayet doğal bir sonuçtur rahat olabilirsin :)

Ben manuel olarak indiriyorum :D
Aklıma sebepsiz bu YouTube videosu geldi :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayarımı yeniden başlattım ve bir sorun gözükmüyor, Monster teknik destek de sorun yok dedi. Size de teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Aklıma sebepsiz bu YouTube videosu geldi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayarımı yeniden başlattım ve bir sorun gözükmüyor, Monster teknik destek de sorun yok dedi. Size de teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Ulan ya :D

Yeni konular

Geri
Yukarı