Çözüldü Windows ve BIOS açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Slex0055

Femtopat
Daha fazla  
RAM
6 gb ram
İşlemci
i5 3.nesil
Bugün laptopun kamerasını devre dışı bıraktım, ayarlarin gecerli olabilmesi icin yeniden baslatin dedi. Tikladim ve yeniden baslatiliyor yazisi gittikten sonra ekran gitti gelmedi. (30dk boyunca )
Fisi cektm bir daha açtım hiçbir şey gelmiyor. BIOS menusu acilmiyor direkt simsiyah kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı laptoplarında altında BIOS sıfırlama tuşu olur. Bir ataçla BIOS'u sıfırlayabilirsiniz. Yoksa da pili ve şarjı sökün, 5 dk bekleyip takın. Bu işlem BIOS sıfırlamasa da EC sıfırlama yapar. Belki çözüm olur.

Bazı laptoplarında altında BIOS sıfırlama tuşu olur. Bir ataçla BIOS'u sıfırlayabilirsiniz. Yoksa da pili ve şarjı sökün, 5 dk bekleyip takın. Bu işlem BIOS sıfırlamasa da EC sıfırlama yapar. Belki çözüm olur.

Deneyeceğım sağ olun geri donus yaparim.

Bazı laptoplarında altında BIOS sıfırlama tuşu olur. Bir ataçla BIOS'u sıfırlayabilirsiniz. Yoksa da pili ve şarjı sökün, 5 dk bekleyip takın. Bu işlem BIOS sıfırlamasa da ec sıfırlama yapar. Belki çözüm o

Maalesef işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Pili ve şarjı çıkartın.
  • Cihazın kapağını sökün.
  • CMOS pilini sökün.
  • 10 dakika sonra geri takın.
  • Sorunu çözüldü mü diye bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı