Windows Vista Google açar mı?

Düzgün konuşsaydınız keşke. Bir bilgisayara desteği kesilmiş bir işletim sistemi kurmak akıl karı değil. Linux kullanın, hem hafif, hem güncel. Ha Bill Gates aşısı olduysanız Windows kullanmaya devam edin, iyi günler.

Hocam açıyor XP falanda açıyor.
Chrome'u buradan indirebilirsiniz.
Eğer sonra yükledikden sonra bağlantınız gizli değil hatası alırsanız ise.
Eğer sistem 32 Bit ise X86 olan Update'i yükleyin.
Eğer 64 Bit ise X64 yükleyin.
Firefox isterseniz:
Yani cevap: Açar. XP'de açıyor. :)

Hocam açıyor XP falanda açıyor.
Chrome'u buradan indirebilirsiniz.
Eğer sonra yükledikden sonra bağlantınız gizli değil hatası alırsanız ise.
Eğer sistem 32 Bit ise X86 olan Update'i yükleyin.
Eğer 64 Bit ise X64 yükleyin.
Firefox isterseniz:
Yani cevap: Açar. XP'de açıyor. :)
Mediafire linklerinin güvenilirliğinden ne kadar eminiz?

Mediafire linklerinin güvenilirliğinden ne kadar eminiz?
MediaFire dosyaları bütün virüs programları ile taratıyor. Virüslü şeyler MediaFire'da olmuyor genellikle. Kaldırılıyor otomatik olarak.

Burada sorumun cevabımı isterim, yalnız sinirleniyorum.
RAM kullanımından şikayetçiyim bundan Vista istiyorum, Linux USB istediği için yüklemiyorum
Madem cevapları beğenmiyorsunuz, o zaman ne diye konu açıp cevap istiyorsunuz? Arkadaşlar haklı, saygı önemli. Yaş fark etmez. Herkes birbirine saygılı olmalı.

MediaFire linklerinin güvenilirliğinden ne kadar eminiz?

Şöyle dosyaları ben upload ettim. Reklam falanda yok virüslü de değil. Güvenli yani.

K-meleon gibi tarayıcı kullanılabilir, ben olsam Chrome veya Firefox yüklemem, eski sürüm sonuçta.

Ya da 64 Bit kuruyorsa tüm güncelleştirmeleri yapıp extended kernel uygulayabilir. Ama 64 Bit için geçerlidir.

Açar ama Chrome'un bayağı eski sürümünü kullanırsınız ve RAM tüketimi biraz fazla olur Vista da zaten biraz ağır bence 7 yükleyin

Yeni konular

Geri
Yukarı