Windows Vista kurulum gerekli dosyaları yukleyemiyor

Hocam 64 Bit XP ISO veriri misin sana zahmet içinde internet Explorer 8 olması yeter.

64 bitler İngilizce oluyor. 3. taraf Türkler tarafından Türkçe'ye çevriliyorlar. Orijinali olan 32 Biti yükleyin bence ama ben yine de size indirme linkini vereceğim.

XP için driver yokmuş. O zaman Vista kurun. Onun ISO dosyasının linki de burada:

Nero 7 programıyla CD'ye yazıp deneyin. Windows'un kendi aracı sıkıntı çıkarabiliyor.

64 bitler İngilizce oluyor. 3. taraf türkler tarafından türkçe'ye çevriliyorlar. Orijinali olan 32 biti yükleyin bence ama ben yine de size indirme linkini vereceğim.

XP için driver yokmuş. O zaman Vista kurun. Onun ISO dosyasının linki de burada:

Nero 7 programıyla CD'ye yazıp deneyin. Windows'un kendi aracı sıkıntı çıkarabiliyor.

Çok teşekkürler öncelikle normal Windows Vista ISO deneyeyim olmazsa XP yapıp sonra Vista yükseltme denerim teşekkür ederim tekrar.

Sorun bilgisayarda değilmiş USB sorunlu yani Windows Vista kurarken başka bilgisayar denedim gene aynı hata bende başka USB deneyeyim dedim şu an kurulum sorunsuzca başladı evdeki USB olmayınca bende SanDisk denedim ve çatur çatur kuruyorum:D.
20210118_225545.jpg

Hocam farklı USB kurulum başarılı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı