Çözüldü Windows Vista kurulur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

freakcnsl

Hectopat
RAM
4 GB
İşlemci
İntel(R) Core(TM) i3-3217U CPU 1.80GHz
Selam. Eski bir ASUS bilgisayarım var. Normalde Windows 7 kurulu olarak gelmişti. Acayip kasıyordu bende arkadaşıma verip hızlandırmasını istemiştim gidip Windows 10 Pro kurmuş. Şimdi bilgisayar berbat halde. Windows 7 de dahi kasıyordu bende Windows Vista yapmayı düşünüyorum. Sizce yapmalı mıyım?

Çözüm
Linux'un hangi işletim sistemi iyidir sizce hocam?
Konuya karışmak olmasın ama bir tane Linux sistemi biliyorum.UBUNTU bunu kurarak kullanabilirsiniz.

Linux'un hangi işletim sistemi iyidir sizce hocam?
Günlük kullanım ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz basit bir işletim sistemi olan Linux Mint, XFCE arayüzü ile daha hafif bir hal alıyor. Ubuntu tabanlı olarak geliştirilen Linux Mint’ın yazılım desteği diğer Ubuntu tabanlı Linux dağıtımları gibi geniş”. APT yükleyicisi ile istediğiniz programları kolayca yüklemeniz mümkün.Bu işletim sistemi kurabilirsiniz.
Linux deneyebilirsin. Güncel kullanmamak güvenlik açığına sebep olabilir. Windows 10 Pro kullanıp o&o shutup10, hellzerg optimizer ve ayarlardan kullanmadığın her şeyi kapatarak belki biraz daha kullanılabilir yapabilirsin.

Hocam yazıcı bağlı bilgisayara ondan Linux desteklemiyor diye biliyorum.

Selam. Eski bir ASUS bilgisayarım var. Normalde Windows 7 kurulu olarak gelmişti. Acayip kasıyordu bende arkadaşıma verip hızlandırmasını istemiştim gidip Windows 10 Pro kurmuş. Şimdi bilgisayar berbat halde. Windows 7 de dahi kasıyordu bende Windows Vista yapmayı düşünüyorum. Sizce yapmalı mıyım?

İllaki Windows olmayacaksa hafif bir Linux sürümü kurunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı