Çözüldü Windows Vista kurulur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

freakcnsl

Hectopat
RAM
4 GB
İşlemci
İntel(R) Core(TM) i3-3217U CPU 1.80GHz
Selam. Eski bir ASUS bilgisayarım var. Normalde Windows 7 kurulu olarak gelmişti. Acayip kasıyordu bende arkadaşıma verip hızlandırmasını istemiştim gidip Windows 10 Pro kurmuş. Şimdi bilgisayar berbat halde. Windows 7 de dahi kasıyordu bende Windows Vista yapmayı düşünüyorum. Sizce yapmalı mıyım?

Çözüm
Linux'un hangi işletim sistemi iyidir sizce hocam?
Konuya karışmak olmasın ama bir tane Linux sistemi biliyorum.UBUNTU bunu kurarak kullanabilirsiniz.

Linux'un hangi işletim sistemi iyidir sizce hocam?
Günlük kullanım ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz basit bir işletim sistemi olan Linux Mint, XFCE arayüzü ile daha hafif bir hal alıyor. Ubuntu tabanlı olarak geliştirilen Linux Mint’ın yazılım desteği diğer Ubuntu tabanlı Linux dağıtımları gibi geniş”. APT yükleyicisi ile istediğiniz programları kolayca yüklemeniz mümkün.Bu işletim sistemi kurabilirsiniz.
Selam. Eski bir ASUS bilgisayarım var. Normalde Windows 7 kurulu olarak gelmişti. Acayip kasıyordu bende arkadaşıma verip hızlandırmasını istemiştim gidip Windows 10 Pro kurmuş. Şimdi bilgisayar berbat halde. Windows 7 de dahi kasıyordu bende Windows Vista yapmayı düşünüyorum. Sizce yapmalı mıyım?
Bilgisayar diyor @ProfTech.

Konu sahibinin bilgisayari laptop.
Eğer konu sahibinin bilgisayarı laptopsa kasabilir.

Aynen laptop hocam.
O zaman biraz kasabilir.

Günlük kullanım ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz basit bir işletim sistemi olan Linux Mint, XFCE arayüzü ile daha hafif bir hal alıyor. Ubuntu tabanlı olarak geliştirilen Linux Mint’ın yazılım desteği diğer Ubuntu tabanlı Linux dağıtımları gibi geniş”. APT yükleyicisi ile istediğiniz programları kolayca yüklemeniz mümkün.Bu işletim sistemi kurabilirsiniz.
Bu işletim sistemini kurabilirsiniz.

Windows Vista yerine Windows 10 LTSB 2015 64 Bit kullanın sisteminizde, Windows Vista ile neredeyse aynı ağırlıkta.

Linux isterseniz hafif olarak bunu kurabilirsiniz.
Son sürüm için bunu kurabilirsiniz.

Windows Vista kasıyorken Windows 10 nasıl kaldırsın.

İ3.nesil'de Windows Vista kasmaz sürücü kurulu olmadığındandır veya HDD'dendir.
Windows 10 LTSB 2015 hafif bir sürüm normal Windows 10 gibi değil.

Selam tekrardan. Rufus üzerinden Linux Mint'i tam kuracakken şu hata karşıma çıktı ne yapmalıyım?
@Google_kullanıcı

Dosya Ekleri

• IMG_20230928_162810.jpg
    IMG_20230928_162810.jpg
    450,6 KB · Görüntüleme: 31
Çoğu uygulama win7 ve üstü istiyor Linux deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı