Windows Vista nasıldır?

Arkadaşlar ben Vista'ya geçmek için sormadım ki bu soruyu. Sadece hiç yüklemedim, kullanan varsa da görüşlerini almak istedim :D
Millet değişik hocam, eskiden google'da bir sorun aratıp technopat sosyale girip çok gereksiz bir tartışma görünce ''ya ne alaka şimdi neyin kafasını yaşıyor bunlar'' diyordum, şimdi aynısının tam ortasındayım çünkü üye oldum :d Her neyse zaten evet neden kurmak için sordun diye anlayıp bir kaç arkadaş ''hiç kurma, gereksiz, çöp'' falan diye agresife kaçan itirazlar ediyolar gerçekten anlamak güç, arkadaşım geyik yapıyoruz ve adamın geyik için konu açtığını ben bile forumda yeni olmama rağmen anladım yani.. Neyse hocam son sözüm şudur ki bence artık win10 zamanı, ha eski sistemleri de pektabi insanlar kullanmak isteyebilirler, bence sanal makineler tam da bu iş için yapılmış gibiler adeta. Tek yapmanız gereken iso dosyasını bulun vmware kurun ve temiz.. İster günlük kullanım için kullanın ister laf olsun diye nostalji için vs vs. Ben şahsen XP kurdum sanal makineye ve şu an her gün açıp bakıyorum arada, açılış-kapanış sesleri bile duygulandırıyor insanı :(

Ana işletim sistemi olarak kullanılacağını düşünmüyorum ama nostaji için sanal makine ya da eski PC'ye kurulabilir.
Aslında firmalar Vista için sürücü çıkartsalardı ikinci işletim sistemi olarak kurardım. Vista Windows'un en renkli ve en canlı işletim sistemidir. İsminin hakkını veriyor.

Ben
Çoğu yerde kötülenmesine rağmen biraz araştırınca neden Windows Vista'nın kötülendiğini anladım. O zaman için bilgisayarı yetmeyen şahıslar kötülemişler güzelim işletim sistemini. Windows7'nin öncülü ve çok da kullanışlı. Windows Vista'ya yapılan haksızlık aynı laptopu masada dururken parçalananlar gibi. Bilgisayarı düzgün kullanmıyor, olduğu yerde paramparça oldu diyor almayın. Neyse siz anladınız. Asıl konu, Windows Vista kullananlar hala var mı, ne düşünüyorlar merak ediyorum.
Ben varım kullanan

Geri
Yukarı